Alkol aldıktan sonra direksiyon başına geçen sürücü dehşet saçtı

İstanbul Şirinevler'de alkollü sürücü dehşeti yaşandı. Edinilen bilgilere göre alkol aldıktan sonra direksiyon başına geçen ve kontrolünü kaybeden sürücü 1 kişinin hayatını kaybetmesine 2 sağlık personelinin de yaralanmasına sebep oldu. Kazaya neden olan sürücü tutuklandı.

Yayınlanma Tarihi: 07.08.2020 12:43
Değiştirme Tarihi: 07.08.2020 12:45
Alkol aldıktan sonra direksiyon başına geçen sürücü dehşet saçtı

Önceki hafta E-5 karayolu Şirinevler mevkiinde meydana gelen korkunç kazada seyir halindeki alkollü sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetti. Yaşanan kaza sonrası 1 kişi hayatını kaybetti 2 kişi de yaralandı. Kazaya sebep olan sürücü tutuklandı.

Show TV'nin özel haberine göre; Hayatını kaybeden Ekrem Karagöz’ün eşinin yakın zaman da doğum yapacağı öğrenildi. Ekrem Karagöz’ün hamile eşi hukuk mücadelesini sonuna kadar sürdüreceğini söyledi. 4 yaşında bir çocukları da bulunan Karagöz, yaşanan olayı göz yaşları içerisinde anlattı. 

Karagöz’ün avukatı Fırat Söylemez ise  “Yapılan kazada sürücünün alkollü olduğu tesbit edildi. İşin içinde alkol olduğu için bu bilinçli taksire dönüşür. 15 yıla kadar hapis istemi ile açılması beklenen davada bilinçli taksir nedeni ile verilecek netice ceza üçte birinden yarısına kadar arttırılıp, yüklü bir maddi, manevi tazminat davası açıp, gerek ceza gerek hukuk mahkeme sinden bir daha kimsenin böyle bir acı yaşamaması için, cesaretlendirici değil caydırıcı bir karar çıkması için elimizden gelen hukuk mücadelesini vereceğiz.” dedi.