Alişan Demet Akalın ile barıştı, Ece Erken Alişan'ı sildi

Alişan Demet Akalın ile barıştı, Ece Erken Alişan'ı sildi
Yayınlanma Tarihi: 22.02.2019 13:04 | Değiştirme Tarihi: 22.02.2019 13:04

Demet Akalın 6 yıldır küs olduğu Alişan ile barıştı. Bu durum Alişan'ın yakın dostu olan Ece Erken'i bir hayli rahatsız etti. Ece Erken, sosyal medya hesabından ağır sözler söyledi.

Sosyal medya hesaplarından Alişan'ı takip etmeyi bırakan Ece Erken, 

Erken, konuyla ilgili olarak, "Duruşsuz bir barış yaptığı için artık Alişan ile görüşmeyeceğim." dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ece Erken sosyal medya hesabında paylaştığı mesaj şu şekilde:

"Kimin kimin hakkında ne konuştuğunu bilince, ortada şeref namus varsa özür yoksa kimse 'ne mutlu barışmışlar' sözünü benden beklemesin. Ben mahkemelik olduğum için değil, her şeyi bildiğim için kırgınım. Zaten bu barışın olacağını haftalar önce söylemiştim. 5'i 1 yerdeye kadar! İnsan olmak kuruş ile değil, duruş ile ölçülür..."

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.