Alina Ekiz: Ünlüler kripto dünyasına büyük ilgi gösteriyor

Katıldığı yarışma ile dikkatleri üzerine çeken ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adını fenomenler arasına yazdıran Alina Ekiz, Malta’da aldığı eğitimin ardından kripto para uzmanı oldu. Ünlü isimlerin de kripto para danışmanlığını yapan Ekiz, “Ünlü isimlerin kripto dünyasına ilgi sanılandan çok fazla” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 23.03.2022 21:55
Değiştirme Tarihi: 23.03.2022 21:55
Alina Ekiz: Ünlüler kripto dünyasına büyük ilgi gösteriyor

Sosyal medyanın son dönemdeki popüler isimlerinden Alina Ekiz, Show TV’de katıldığı yarışma ile adını Türkiye’ye duyurmuştu. Yarışmadaki performansı ile dikkatleri üzerine çeken Ekiz, ününün artması sonrası yoğunlaştığı Instagram ve TikTok’ta kısa sürede fenomen haline geldi. Güzelliği ile göz dolduran ve kariyerine şov dünyasında devam etmesi beklenen Ekiz, sürpriz şekilde kripto para dünyasına merak sardı, Malta’da blockchain teknolojisiyle ilgili eğitimler alarak kripto para uzmanı sertifikasına sahip oldu.

ÜNLÜLER ARASINDA KRİPTO PARA SANILDIĞINDAN DAHA POPÜLER

Yaklaşık 2.5 yıldır kripto para konusunda çalışmalar yürüten Alina Ekiz, ünlü isimlere danışmanlık da yapıyor. Çalıştığı kişilerle ilgili ser verip sır vermeyen Ekiz, sessizliğini ilk kez bozdu. Kripto dünyasının güzel ismi, “Danışmanlık hizmeti verdiğim isimler hep merak ediliyor, hep soruluyor. Danışanlarımla aramızdaki gizlilik anlaşmalarından dolayı isim veremem ama şunu söyleyebilirim; son dönemde sahne ve şov dünyasının ünüleri birikimlerinin önemli bir bölümünü kripto para olarak değerlendiriyor ve aralarında çok ciddi getiriler elde eden isimler var. Sayıları da yaptıkları yatırımlar da sanılandan çok daha fazla” diye konuştu.

İlgili Sayfalar: Playlist