Trafikte tartıştığı kadına saldırıp aracının camını kırmıştı! Yeni gelişme

İstanbul Alibeköy'de akşam saatlerinde bir kişi, nedeni henüz bilinmeyen nedenle kadın sürücü ile tartışmaya başladı. Ardından kadına küfürler savuran kişi, saldırıya geçti. Dehşet anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedilirken, görüntüler sosyal medyada da binlerce kez paylaşıldı ve saldırgana büyük tepki gösterildi. Öte yandan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile saldırganın gözaltına alındığını ifade etti. 

Yayınlanma Tarihi: 14.08.2020 09:45
Değiştirme Tarihi: 14.08.2020 11:06

Alibeyköy'de kadın sürücüye saldıran ve küfürler eden kişi, çevredekilerin araya girmesiyle sakinleştirilmeye çalışıldı. Ancak hırsını alamayan saldırgan bu kez kadın sürücünün arabasının üzerine çıkıp kaportasına ve camlarına tekmeler atmaya başladı. Otomobilin ön camını kıran saldırgan, kaportada da ağır hasar meydana getirdi. 

Saldırıya uğrayan sürücü ise o anları büyük korku ve panik içerisinde cep telefonuyla kaydetmeye çalıştı. Bu sırada da küfürler işiten kadın sürücüyü, diğer sürücler sakinleştirmeye çalıştı. 

Olaya müdahale etmek isteyen vatandaşlara da sinirlenen saldırgan daha sonra aracına binerek olay yerinden uzaklaştı.

GÖZALTINA ALINDI

Trafikte tartıştığı kadına dehşeti yaşatan saldırganın gözaltına alındığı ifade edildi. Konuyla ilgili açıklama, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan geldi. Vali Yerlikaya, Twitter'dan yaptığı açıklamada,  Trafikte yol verme tartışması nedeniyle Sena kardeşimize saldıran şahıs gözaltına alınmıştır. Beni derinden üzen bu olayı kınıyorum. 

Hep birlikte takipçisi olacağız..." dedi.

 

Kaynak: DHA