Ali Kemal Kakışım, Twitter'da Yazan Adam adıyla gündemden düşmüyor.

Ali Kemal Kakışım; Twitter‘da bilinen adıyla Yazan Adam Twitter"de paylaştığı tweetlerle gündem de kalmayı başarıyor.

Yayınlanma Tarihi: 09.05.2021 01:44
Değiştirme Tarihi: 09.05.2021 01:44
Ali Kemal Kakışım, Twitter'da Yazan Adam adıyla gündemden düşmüyor.

Sosyal medya bütün insanların iletişiminde önemli bir yer tutmaya devam ederken, birleştirdiği sözlerle büyük takipçilere ulaşan ve gönüllerde yer bulan ve yer tutanların sayısı da tersine azalıyor. sosyal medyada Ali Kemal Kakışım 'YazanAdam' namı ile dikkat çekmeye başladı.

Ali Kemal Kakışım Paylaştığı Tweetler ile Dikkat çekmeye devam ediyor. Yazdığı sözler ve aforizmaları ile Twitter ‘da gündem yaratan “TT” listelerine girmeyi başaran ve birçok ünlü ve fenomen tarafından sevilerek takip edilen Ali Kemal Kakışım, nam-ı diğer “YazanAdam” sosyal medyada artık bir fenomen...

ilmik ilmik işlediği, nakış nakış dokuduğu kelimelerle, okyonus derinliğinde ki sözlerle gönüllerde yer bulan YAZANADAM' ın yakında kitabı çıkıyor. Sürpriz olacak gün yüzü görmemiş sözleriyle büyük bir kitle tarafından kabul görüleceğine inandığı ilk kitabının yakın zamanda ortaya çıkacağını belirtiyor.
Tweetleri ve diğer sosyal medya platformlarında olan gönderileri ile büyük bir takipçi kitlesi bulunan Ali Kemal Kakışım adını sosyal medya fenomenleri arasına yazdırmaya başladı bile.