Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Aleyna Tilki'den Aziz Kiraz'a büyük destek

Aziz Kiraz, yeni albüm heyecanını vereceği konserle taçlandırıyor. O Ses Türkiye'nin finalistlerinden olan Aziz Kiraz, sevenleriyle buluşuyor.

04.11.2016 11:13

Aziz Kiraz, ilk albümünün ardından ilk konserini vermeye hazırlanıyor. Çıkardığı albümün ardından bu akşam ilk kez sahneye çıkacak olan Aziz Kiraz, 'Efso' şarkısıyla müzik piyasasındaki yerini aldı. O Ses Türkiye'nin 5. sezonuna damga vuran isimlerden biri olan Aziz Kiraz, Emre Sertkaya'nın şampiyon olduğu O Ses Türkiye finalinde son ikiye kalan isim olmuştı.

Aleyna Tilki'den Aziz Kiraz'a büyük destek
Vereceği konserin heyecanını yaşayan Aziz Kiraz'a en büyük destek, Aleyna Tilki'den geldi. TV8'in sevilen yarışma programı Yetenek Sizsiniz'de kendini gösteren Aleyna Tilki, Aziz Kiraz'ın en büyük destekçisi oldu.

Aleyna Tilki, yakın arkadaşı olan Aziz Kiraz'ın konser afişini sosyal medya hesabından paylaşarak Aziz Kiraz'a olan desteğini gösterdi.

Genç şarkıcı, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda, "Yarın sevgili dostum Aziz'in ilk single parçasından sonraki ilk konseri. Harika bir performans sizleri bekliyor. Yarın herkese şimdiden eğlenceler diliyoruz" yorumlarını yapan Aleyna Tilki, Aziz Kiraz'a tam destek verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil