Aleyna Çakır'ın ölümü sonrası gündeme gelmişti... Ümitcan Uygun'dan akılalmaz sözler

Aleyna Çakır ölümü sonrası baş şüpheli olarak belirtilen ve Aleyna Çakır'ı öldürüp intihar süsü verdiği iddia edilen Ümitcan Uygun, TikTok canlı yayınında bir TikTok fenomenine tehdit yağdırdı. Ümitcan Uygun, çok sayıda kişinin izlediği canlı yayın sırasında sosyal medya fenomenine 'Seni de öldüreceğim' ifadelerini kullandı. Ümitcan Uygun'a yayın sırasında çok sayıda tepki içerikli yorum gelirken, Uygun'un alkollü olduğu da öne sürüldü.

Yayınlanma Tarihi: 23.12.2020 16:10
Değiştirme Tarihi: 23.12.2020 16:19

Aleyna Çakır olayı, Türkiye'nin günlerce konuştuğu bir ölüm olarak basında yer almıştı. Geçtiğimiz haziran ayında yaşadığı evde bornoz kuşağına bağlı şekilde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın intihar ettiği öne sürülmüştü. Daha sonra sosyal medyada yayınlanan görüntüler, Aleyna Çakır'ın Ümitcan Uygun tarafından şiddete maruz kaldığı ve aslında ölümün de intihar süsü verilmiş bir cinayet olabileceği ihtimallerini akıllara getirmişti. 

Yaşanan gelişmeler sonrası Ümitcan Uygun suçlu bulunmamış ve serbest bırakılmıştı. 

Ümitcan Uygun, sosyal medya uygulaması olan TikTok'ta dün bir canlı yayına katıldı.

Sabah gazetesinden Çağrı Oğuz'un haberine göre, yayın esnasında çok sayıda yorumu okuyan ve cevaplar veren Uygun'un yayınına Tiktok fenomeni Abdullah S. katıldı.

"SENİ DE ÖLDÜRECEĞİM"

Konuşma sırasında 'Adalet yerini bulacak' diyen Abdullah S.'ye sinirlenen ve alkollü olduğu değerlendirilen Uygun, alkol şişelerini göstererek tehdit ve küfürler savurmaya başladı. 'Seni de öldüreceğim' sözleri ise şoke etti.

Video sırasında Ümitcan Uygun'a yorum bölümünden tepki yağdı.

Öte yandan yine Uygun'un yakın arkadaşı G.Ö.'nün henüz reşit olmadığı iddia edilen genç bir kızla birlikte olduğu ifade edildi. Abdullah S.'nin yayınına bağlanan G.Ö. daha sonra çektiği küfür dolu video ile genç kızın reşit olduğunu ileri sürmesi dikkat çekti.