Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Alex Telles’i otele aldırmadı

Alex Telles’i otele aldırmadı

Ülkesinde Dünya Kupası'nı izleyen Alex Telles, takım arkadaşı Wesley Sneijder'i ziyaret etmek istedi. Ancak Hollandalı futbolcu, Van Gaal'in lobiye inmeyi yasakladığını söyleyip, Telles'i geri çevirdi

18.06.2014 09:36

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Alex Telles, ülkesinde Dünya Kupası maçlarını takip ediyor. Burada Galatasaray'daki takım arkadaşlarını da ziyaret etmek isteyen genç oyuncu, Wesley Sneijder'in oteline gitti. Hollandalı futbolcuyu arayan 21 yaşındaki futbolcu, daha sonra yaşanan gelişmeleri Brezilya basınına şöyle aktardı:"Caxias'tan ayrılırken onunla konuştum ve her şeyin iyi olduğunu söyledi. Dinlenmeye ihtiyacı olduğunu ve teknik direktörlerinin lobiye inmelerine izin vermediğini söyledi..." Yanında kız arkadaşı Priscilla Minuzzo'nun da olduğunu ve birlikte otelden ayrılmak zorunda kaldıklarını ifade eden Telles, "Belki yarın veya daha sonra gelirim. Maçı izlemek için buradayım. Sneijder bana özellikle saha içinde çok yardımcı oldu. Liderlik özelliği var. Muslera ile birlikte en iyi arkadaşlarımdan biri" diye konuştu. Alex Telles ayrıca Hollanda'nın İspanya'yı 5-1 yenerek müthiş bir başarıya imza attığını da sözlerine ekledi.

Haber ile ilgili metin girin!. 10’a görücü gidiyor!İspanya'yı ilk maçta 5-1 deviren Hollanda, bugün Avustralya ile kozlarını paylaşacak. İspanya'ya karşı 2 asist yapan Sneijder, Robben ve Van Persie ile birlikte kilit isim olacak. Yıldız futbolcuya Avrupa devlerinin ilgisinin giderek arttığı öğrenildi. Bazı kulüp temsilcisi ve menacerlerin, bugünkü maçta Sneijder'i çıplak gözle izleyecekleri ifade edildi. Aslında bunun rutin bir işlem olduğu belirtiliyor. Eğer Sneijder formunu devam ettirirse, turnuva bitmeden Galatasaray'ın kapısının ciddi tekliflerle çalınabileceği ifade ediliyor. Hatırlanacağı üzere Başkan Ünal Aysal, İnter'den 7.5 milyon Euro'ya aldıkları Sneijder'e 20 milyon Euro fiyat biçtiklerini söylemişti. (Fanatik) Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil