Aldatılan koca baby shower partisine raporlarla geldi, ortalık karıştı

Güney Amerika'da bir koca, kendisin aldatan hamile eşinden akılalmaz bir şekilde intikam aldı. Baby shower partisine avukat ile gelen koca, hastaneden aldığı DNA raporunu davetlilere gösterip bebeğin kendisinden olmadığını duyurdu. Öte yandan, bebeğin babasının da davetliler arasında olduğu öğrenilince, davetliler baba adayın saldırdı. 

Yayınlanma Tarihi: 03.11.2020 16:25
Değiştirme Tarihi: 03.11.2020 16:25
Aldatılan koca baby shower partisine raporlarla geldi, ortalık karıştı

TV100'ün haberine göre, Güney Amerika'da baby shower partisinde akılalmaz bir olay yaşandı. Aldatıldığını öğrenen bir baba, hastaneden aldığı raporu davetlerilere göstererek, bebeğin kendisinden olmadığını söyledi. 

İspanyolca konuşan koca şunları söyledi: "Yanımdaki kişi avukatım. Elimizde bir belge var. Hepiniz benim baba olacağımı sanıyorsunuz değil mi? Eşim iddia ettiği gibi dört aylık değil altı aylık hamile. Elimizde hastane raporu var. Çocuk benden değil"

Hamile kadın, eşini sakinleştirip dışarıda teke tek konuşmak istediğini söyledi. Ardından devreye avukat girdi ve ayağa kalkarak kadının sevgisili ile çekilmiş görüntülerini tüm herkese gösterdi. 

Avuakat bununla da kalmadı ve hamile kadının kocasını aldattığı kişinin davetliler arasında olduğunu ifade edip onun kim olduğunu açıkladı. Bunun üzerine ortalık iyice karıştı ve misafirler bu adama saldırdı.