Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Alaattin Kılıç, O Ses Türkiye izleyicisini büyüledi

Alaattin Kılıç isimli O Ses Türkiye yarışmacısı performansı ile izleyenleri mest etti. İşte O Ses Türkiye izleyicisini ekrana kilitleyen Alaattin Kılıç'ın performansı...

19.11.2016 16:20

Alaattin Kılıç, O Ses Türkiye sahnesinde Alaaddin Müzikali'nin 'Arabian Nights' parçasını seslendirdi. Performansı ile tüm jüri üyelerini etkilemeyi başaran O ses Türkiye yarışmacısı Alaattin Kılıç, yetenekleri ile de herkesi kendine hayran bıraktı. Gazetecilik yaptığını söyleyen Alaattin Kılıç, Hadise'nin isteği ile bulunduğu durumu bir gazeteci olarak İngilizce anlattı. Acun Ilıcalı'nın İngilizce'sini beğendiği Alaattin Kılıç, İspanyolca ve Fransızca da bildiğini söyledi. Bunun üzerine jürinin isteği ile bir de İspanyolca şarkı söyleyen Alaattin Kılıç, O Ses Türkiye izleyicisinin de beğenisini kazandı.

O Ses Türkiye'de son dakika haberi...
O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Alaattin Kılıç, Hadise'nin isteği ile bulunduğu durumu bir son dakika haberi olarak anlattı. Murat Boz'un bağlantı kurmuş gibi sorular sorduğu Alaattin Kılıç ile diyalogları izleyenleri ekrana kilitledi.

Murat Boz'u öve öve bitiremedi
Alaattin Kılıç, O Ses Türkiye'nin yakışıklı jüri üyesi Murat Boz'u öve öve bitiremedi. Ekrandan gördüğünde yakışıklılığını normal olduğunu düşündüğünü söyleyen Alaattin Kılıç, Murat Boz'un gerçekte çok daha yakışıklı olduğunu söyledi.

Tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Alaattin Kılıç, O Ses Türkiye'de yoluna devam etmek istediği jüri üyesi olarak Murat Boz'u seçti.

Yorumlar | 0
üye profil