Aksaray'da vahşi olay! Eşini çocuklarının önünde katleden caniden korkunç sözler!

Aksaray'da yaşayan 2 çocuk babası Harun Başaran, boşanmak üzere olduğu eşi Selda Başaran ile tartışma yaşadı. Bu tartışma üzerine eşini, 2 evladının gözü önünde öldürüp kayıplara karıştı. Polis ekipleri, başlattıkları çalışma neticesinde Harun Başaran'ı saklandığı evde kıskıvrak yakaladı. Yakalanan Harun Başaran önce sağlık kontrolünden geçirildi ardından da sorgulanmak için Emniyet'e götürüldü. Burada kendisine yöneltilen 'Neden yaptın?' sorusuna verdiği cevap ise tek kelimeyle korkunçtu...

Yayınlanma Tarihi: 16.05.2020 09:55
Değiştirme Tarihi: 16.05.2020 09:55
Aksaray'da vahşi olay! Eşini çocuklarının önünde katleden caniden korkunç sözler!

2 çocuk babası Harun Başaran, boşanma aşamasında olduğu eşi Selda Başaran ile bir tartışma yaşadı. Bu tartışma sonucu eşi Selda'yı, çocuklarının gözü önünde acımadan katletti. Ardından da kaçıp saklanmaya başladı. Aksaray emniyet güçleri, Harun'u saklandığı evde yakalayıp Emniniyet Müdürlüğü'ne götürdü. 

Harun, sorgu odasına girmedn önce gazetecilerin 'Eşinizi neden öldürdünüz?' sorusuyla karşılaştı. Katil zanlısı eş, soğukkanlılıkla cevabını verdi: ''Beni aldattı. Onun için kestim. Kaç yerinden bıçakladığımı hatırlamıyorum. Polis ekiplerine kendim zorluk çıkarmamak için teslim oldum'' 

6 YERİNDEN BIÇAKLAMIŞ

Selda Başaran'ın yapılan otopsisinde vücudunun 6 yerinden bıçaklandığı belirlendi. Çiftin boşanma davalarının sürdüğü ve ayrı yaşadıkları öğrenildi.

ÇOCUKLARI KORUMA ALTINA ALINDI

Anneleri gözleri önünde öldürülen 1'i kız 2 çocuğun ise olayın ardından ağlayarak evin balkonuna çıktığı ve komşuların gürültüyü duyması üzerine polis ve sağlık görevlilerine haber verdiği belirlendi. 2 çocuğun Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alındığı ve psikolojik destek verilmeye başlandığı öğrenildi.