Aksaray'da dehşet... Babasını defalarca bıçakladı, zili çalan polise kapıyı açıp bıçaklamaya devam etti

Son dakika haberine göre, Aksaray'da yaşayan 28 yaşındaki Onur İnce, 54 yaşındaki babası Atlas İnce'yi başından ve vücudunun 10 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Psikolojik tedavi gördüğü iddia edilen Onur İnce'nin ifadesinde cinnet getirdiği ve pişman olduğu ayrıntıları yer aldı. Öte yandan Onur İnce'nin babasını öldürürken gelen polise kapıyı açtığı ve ardından bıçaklamaya devam ettiği de belirtildi. İşte korkunç olayın ayrıntıları... 

Yayınlanma Tarihi: 19.10.2020 15:08
Değiştirme Tarihi: 19.10.2020 15:08
Aksaray'da dehşet... Babasını defalarca bıçakladı, zili çalan polise kapıyı açıp bıçaklamaya devam etti

Aksaray'da dün saat 14.00 sıralarında korkunç bir cinayet yaşandı. Babası ile yaşayan ve psikolojik tedavi gördüğü belirtlen Onur İnce, babası Atlas İnce ile sabah saatlerinde tartışmaya başladı. 

Komşular tartışma sesleri nedeniyle polise haber verdi ancak herhangi bir yaralama olmaması nedeniyle geri döndü. 

Aradan birkaç saat geçti ve Onur İnce ile babası Atlas İnce yine tartışamya başladı. Tartışma büyüdü ve Onur İnce mutfaktan bıçak alarak babasına saldırdı. Babasını başından ve vücudunun 10 yerinden bıçaklayan Onur İnce, komşularının ihbarı üzerine eve gelen polise kapıyı açtı. Ardından kanlar içindeki babasının yanına gidip, tekrar bıçaklamaya başladı. Bunun üzerine polis, Onur İnce’yi kolundan yaralayarak etkisiz hale getirdi.

Onur İnce yaralı halde hastaneye kaldırılırken, tedavisi sonrası gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi. 

İfadesinde cinnet getirdiğini söyleyen İnce'nin, 'Cinnet getirdim, pişmanım' dediği öğrenildi. Öte yandan, gazetecilerin 'Babanızı niçin öldürdünüz?' sorusuna ise ''Allah'a sığınırım'' diye cevap verdi.

3 KEZ HASTANEYE GİTMİŞ
Onur İnce’nin sinir krizi geçirdiği için 13, 14 ve 16 Ekim tarihlerinde babasıyla birlikte Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acil servisine geldiği ve yapılan tedavisinin ardından taburcu olduğu öğrenildi.

DHA