Akıllara durgunluk veren olay! Öz kızına müstehcen videolar izletmiş

İstanbul’da bir kadın, eşinin 14 yaşındaki öz kızının yanında müstehcen videolar izlediğini iddia ederek suç duyurusunda bulundu. İfadesi alınan mağdur kız çocuğu babasının yanında müstehcen içerikli videolar izlediğini söyledi. 

Yayınlanma Tarihi: 30.09.2020 10:55
Değiştirme Tarihi: 30.09.2020 10:55
Akıllara durgunluk veren olay! Öz kızına müstehcen videolar izletmiş

İstanbul Şişli'de yaşayan S.E., ve N.E. isimli evli çiftin 14 yaşında bir kız çocukları var. Söz konusu olayda, anne S.E., bir gün eşinin kız çocuklarının yanında yüksek sesli şekilde müstehcen videolar seyrettiğini anladı. Eşini uyaran genç kadın, bir daha bunu yapmamasını söyledi. Ancak baba N.E., bunu 6 ay boyunca farklı zaman dilimlerinde yapmaya devam etti. Sonunda duruma dayanamayan genç anne savcılığa gelerek kocası hakkında suç duyurusunda bulundu.

ÇOCUĞUN DA İFADESİ ALINDI 

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı soruşturma kapsamında Çocuk İzlem Merkezi'nde ifadesi alınan mağdur kız çocuğu da babasının yanında müstehcen içerikli videolar izlediğini söyledi.

HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK 

Savcılık yürütülen soruşturma sonunda baba N.E.'nin suçtan kurtulmaya yönelik ifade verdiğini, anne ve mağdur kızın beyanlarını esas alarak şüpheli hakkında 'Çocuğun Cinsel İstismarı' ve 'Çocuğun Görebileceği Yerlerde Müstehcenlik' suçları kapsamında iddianame düzenleyerek 22 yıla kadar hapsini istedi.

(DHA)