Akılalmaz olay! Yardım istediği polisin silahını kaptı!

İzmir Konak'taki bir hastanede meydana gelen olayda M.K., yardım istediği polis memurunun tabancasını kaptı. İşte detaylar... 

Yayınlanma Tarihi: 24.07.2021 10:12
Değiştirme Tarihi: 24.07.2021 10:12
Akılalmaz olay! Yardım istediği polisin silahını kaptı!

22 Temmuz'da Yenişehir Mahallesi Gaziler Caddesi'ndeki Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşanan olayda M.K., polis memuru F.Ü.’nün yanına giderek, husumetli olduğu kişilerin peşinde olduğunu söyledi. Polis memuru F.Ü., durumu polis merkezine bildirerek ekip talebinde bulundu. Bir süre sonra M.K., polis memuru F.Ü.'nün beylik tabancasını kaptı. Kaçmaya çalışan M.K., havaya 2 el ateş etti. İhbar üzerine hastaneye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Gelen ekipler, M.K.'yı etkisiz hale getirerek tabancayı aldı. M.K., sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

KAMERAYA YANSIDI 

Bu arada, M.K’nin polis memuru F.Ü.'nün beylik tabancasını aldığı anlar hastanenin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde M.K., polis memurunun belinden beylik tabancasını alıyor. Durumu fark eden polis memuru ve vatandaşlar dışarı kaçıyor. Bir vatandaş ile hastanenin güvenlik görevlisi de saklanarak korunmaya çalışıyor. M.K. de herkes çıktıktan sonra dışarı çıkıyor.

(DHA)