Akılalmaz olay... 'Salça kazanını neden aldın' diyen baba oğlunu öldürdü!

Son dakika haberine göre Bursa'nın Yıldırım ilçesi İsabey Mahallesi'nde sabah saatlerinde korkunç bir olay yaşandı. Salça kazanı yüzünden başlayan tartışma, bir babayı katil yapıp cezaevine gönderirken, evladın da ölümüyle sonuçlandı. Cinayet şöyle gerçekleşti: 30 yaşındaki taksici Nuri Yavuz, babası Sami Yavuz'un salça kazanını aldı. Bunun üzerine baba Sami Yavuz, oğluna gidip, 'Neden salça kazanını aldın' diye sordu. Buna sinirlenen Nuri Yavuz babasına baltayla saldırdı. Babası da bu nedenle tüfekle oğlunu vurup öldürdü. Tartışma sırasında orada bulunan ve torunundan yana olan dede ise, pompalı tüfeğin hedefi oldu ancak tüfek tutukluk yapınca son anda canını kurtardı...

Yayınlanma Tarihi: 12.09.2020 13:47
Değiştirme Tarihi: 12.09.2020 13:47
Akılalmaz olay... 'Salça kazanını neden aldın' diyen baba oğlunu öldürdü!

Bursa'da aynı apartmanda oturan baba ve oğul salça kazanı yüzünden tartışma yaşadı. 

Daha önceden de kayınvalidesinin eve gidip gelmesi yüzünden babasıyla kavgalı olan taksici Nuri Yavuz (30) İsabey Kent Meydanı hattında minibüsü olan babası Sami Yavuz (54) ile kavgaya başladı. Olaya dede de katıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Taksici Nuri Yavuz, elindeki baltayla babasına saldırmaya başlayıp başına vurdu. Sami Yavuz saldırı nedeniyl kanlar içinde kaldı ve yanındaki tüfekle oğlunu vurup öldürdü.

Yaralı olan baba Sami Yavuz, yanındaki tüfekle bindiği minibüs çalıştırıp kayıplara karıştı. 

İsabey Mahallesi Anafartalar Sokak'ta polis ve 112'den yardım isteyen yaralı baba polis nezaretinde Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Gürsu Devlet Hastanesi acil servisi önünde eşinden haber bekleyen Gizem Yavuz uzun süre çocuklarıyla beraber gözyaşlarına boğuldu. Aile içindeki tartışmadan yengelerini sorumlu tutan Nuri Yavuz'un kardeşleri ise ona saldırmaya çalıştı. Polis ekipleri araya girerek öfkeli aile fertlerini sakinleştirdi.

Öte yandan tartışma sırasında katil zanlısı Sami Yavuz'un oğlunun yanı sıra babasına da ateş etmeye çalıştığı, tüfeğinin tutukluk yaptığı öğrenildi. Saldırıdan yara almadan kurtulan dede de ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Kaynak: İHA

Etiketler: bursa