AK Parti'den Van çıkarması

AK Parti'den Van çıkarması
Yayınlanma Tarihi: 08.02.2014 22:44 | Değiştirme Tarihi: 08.02.2014 22:30

AK Parti'li 30 milletvekili ve MYK kadın kolları üyelerinden oluşan 36 kişilik heyet, Van'da esnafı ziyaret etti. Vatandaşlarla bir arada olmak, sıkıntılarını, taleplerini dinlemek amacıyla Van'a gelen AK Parti'li 30 milletvekili ve MYK kadın kolları üyelerinden oluşan 36 kişilik heyet, il merkezindeki esnafı ziyaret etti.

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati başkanlığında Van'a gelen 36 kişilik heyet, kentteki temaslarını sürdürüyor.
Basın toplantısının ardından ikişerli gruplar halinde kent merkezindeki esnafı gezen heyet üyeleri, esnafın isteklerini, düşüncelerini dinledikten sonra yerel seçimde partilerine destek istedi.

Öğlen saatlerinde başladıkları ziyareti akşama kadar sürdüren ve yaklaşık 200 esnafın kapısını çalan AK Parti Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak ve Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, esnafın yaşadığı sorunları tek tek not aldı.

Ziyaretler sırasında esnafla keyifli sohbetler yapan vekiller, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerin gerek Türkiye gerekse Van açısından büyük önem taşıdığını belirterek, AK Parti'nin Van'da büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyelerini kazanmasıyla kentin daha yaşanabilir bir hale dönüşeceğini ifade ettiler.

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.