Ahlaksız teklifine olumsuz yanıt alan saldırgan dehşet saçtı! Muğla'da inanılmaz görüntüler

Muğla Milas'ta dün saat 13.00 sıralarında şoke eden bir olay yaşandı. İddiaya göre Kürşat Z. isimli kişi ilçede büfe işleten 55 yaşındaki 2 çocuk annesi Elif Gültekin'e önce sarkıntılık yaptı ardından sözlü tacizde bulunup tekme tokat saldırdı. Aldığı darbeler sonucu yere yığılan Elif Gültekin, "Beni bugün bu hale getiren insan, 2 gün sonra gidecek bir başkasını öldürecek. Ben bu dükkanı, geçim kaynağımı, bu adilerin yüzünden kapatıyorum" dedi. Öte yandan saldırı anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya çıktı. 

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2020 14:45
Değiştirme Tarihi: 08.09.2020 15:03

Dehşet anlarında yaşadıklarını Doğan Haber Ajansına anlatan Elif Gültekin, eşinin 4,5 yıl önce hayatını kaybettiğini, büfeyi de yalnız işlettiğini belirtti. Olay günü, büfede otururken yarı çıplak vaziyette bir kişinin geldiğini söyleyen Gültekin, bira ve sigara siparişi verdiğini, ardından da bu kişinin sözlü tacizine maruz kaldığını ifade etti devamında şunları söyledi: 

O sırada bir kadın komşum geldi. Onunla muhabbet ediyorduk. Ondan sonra adamı dışarı çıkarmak için uğraş verdim. Elime aldığım değnekle korkutmak istedim. Orada bacağına bir kez vurdum, korkutmak için. Geldi beni darbetti"

Elif Gültekin, saldırıyı gerçekleştiren Kürşat Z.'yi tanımadığını söyledi ve geçim kaynağı olan bu büfeyi, kapatmak zorunda kaldığını sözlerine ekledi. 

"Adamı 2 saat sonra serbest bırakacaklar. Ben burada öldükten sonra mı sahip çıkacaklar. Beni bugün bu hale getiren insan, 2 gün sonra gidecek bir başkasını öldürecek" diyen Gültekin, Ben bu dükkanı, geçim kaynağımı, bu adilerin yüzünden kapatıyorum. Can güvenliğim olmadığı için dükkanı kapatıyorum“ dedi. 

DHA

Etiketler: buğla milas