Afyonkarahisar'daki çiğ köfteciye ikinci saldırı! O anlar kamerada

Afyonkarahisar'da birkaç gün önce yaşanan olay, Türkiye'nin gündemine damga vurmuştu. Olayda, G.Ş. isimli kişi, çiğ köftenin acılı olduğunu söyleyerek çalışan Yılmaz Koç'a küfürler savurup ardından darp etmişti. G.Ş., olay sonrası gözaltına alınırken G.Ş.'nin kardeşi olduğunu söyleyen H.Ş., dün akşam 22.00 sıralarında çiğ köfteciye gelerek içki şişesi fırlattı, kapıya tekme attı. Beraber geldiği kişiler tarafından tekrar araca alınan H.Ş. olay yerinden uzaklaştırıldı. İş yerinde bulunan Bilal T.’ye küfürler de eden H.Ş., arkadaşları tarafından otomobile bindirilerek uzaklaştırıldı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Yayınlanma Tarihi: 02.03.2021 09:19
Değiştirme Tarihi: 02.03.2021 09:20

OLAY ANI KAMERADA

Olay anı iş yerinin güvenlik kamerasına da anbean yansıdı. Görüntülerde saldırganın önce iş yerinin camına şişe fırlattığı, ardından kapıyı tekmelediği, sonrasında da sehpayı cama fırlatıp, kırdığı anlar yer aldı. Olay sırasında içerideki Bilal T.’nin "Ben ne yaptım ağabey. Benim ne suçum var” diye seslendiği duyulurken, camı kıran H.Ş.’nin küfürler etmesi de görüntülere yansıdı.

GÖZALTINA ALINDI

Afyonkarahisar’da çiğ köfteciye saldırıp, camını kıran H.Ş. ve beraberindeki 2 kişi, polisin çalışması sonucu yakalandı. Gözaltına alınan H.Ş. ve beraberindekiler ifade için emniyete götürüldü. Şüphelilerin işlemlerinin devam ettiği belirtildi.

Kaynak: DHA