Adıyaman'da akılalmaz olay: Babasının ateşi çıkınca kaçırmaya çalıştı!

Adıyaman-Kahta karayolu üzerinde uygulama yapan ekipler, 34 JN 4435 plakalı otomobildeki bir kişinin yüksek ateşi olduğunu belirledi. O kişi, oğlu tarafından apar topar kaçırıldı. Sonrasında başlayan kovalamaca, yüksek ateşli kişi ve oğlunun yakalanıp gözaltına alınmasıyla sonuçlandı. İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 07.04.2020 09:12
Değiştirme Tarihi: 07.04.2020 09:12
Adıyaman'da akılalmaz olay: Babasının ateşi çıkınca kaçırmaya çalıştı!

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulama noktasında yüksek ateşi olduğu belirlenen bir kişi oğlu tarafından kaçırıldı. Kovalama sonucu yakalanan sürücü gözaltına alındı, babası hastaneye kaldırıldı.

Olay, akşam saatlerinde Adıyaman- Kahta karayolunun 25’inci kilometresinde meydana geldi. Sürücüsü öğrenilemeyen 34 JN 4435 plakalı otomobili uygulama noktasında durduran güvenlik güçleri sürücünün ve yanında yolculuk eden Ahmet K.'nın ateşini kontrol etti.

Ekipler ateşi yüksek çıkan Ahmet K.'yi koronavirüs şüphesi nedeni ile hastaneye götürerek karantinaya almak istedi. Bu sırada sürücü otomobili çalıştırarak Ahmet K. ile beraber kaçmaya çalıştı.

Yaşanan kovalamaca ile durdurulan otomobildeki yaşlı adam olay yerine çağrılan ambulansla Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Sürücü ise gözaltına alınarak emniyete götürüldü.