Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Adım Adım Fener'e

Adım Adım Fener'e

Mourinho'nun gözden çıkardığı milli futbolcu için temasa geçen F.Bahçe kiralama teklifi yaptı. R.Madrid cephesinde sorun yok. Tek problem Nuri'nin Türkiye'ye soğuk bakması

15.07.2012 09:34

Emre Belözoğlu'nun takımdan ayrılmasının ardından orta alana takviye yapmak için çalışmalara başlayan Fenerbahçe yönetimi birçok yıldızla temasa geçmesine rağmen henüz beklenen imzayı attıramadı... Hamit Altıntop'u son anda Galatasaray'a kaptırmanın üzüntüsünü yaşayan Sarı- Lacivertliler'in camiayı ayağa kaldıracak transfer hamlesini gerçekleştirmeye çalışıyor.1 HAFTA ÖNCE DÜĞMEYE BASILDIFenerbahçe'nin hedefindeki isim; Real Madrid formasını giyen Nuri Şahin... Sarı-Lacivertli yönetimin, teknik direktör Aykut Kocaman'dan gelen istek sonrasında yaklaşık 1 hafta önce transfer için girişimlere başladığı öğrenildi. İdari Menajer Hasan Çetinkaya'nın Real Madrid yönetimiyle görüşerek teklifte bulunduğu belirlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.KOCAMAN İKNA EDECEKİspanyol kulübünün teknik patronu Jose Mourinho'nun milli futbolcuyu bu sezon kadrosunda düşünmediği fakat satmak da istemediği için kiralama formulünün gündeme geldiği ifade edildi. Alınan bilgilere göre Real Madrid'le prensipte anlaşan yönetim, Nuri Şahin'in Türkiye'de oynamaya sıcak bakmaması nedeniyle sıkıntı yaşıyor. Fakat Aykut Kocaman'ın birkaç gün içinde Nuri genç yıldız ile yüz yüze görüşerek ikna etmeye çalışacağı da öğrenildi.MODRİC GELİR NURİ ŞAHİN GİDERReal Madrid'e yakınlığı ile bilinen Marca, Mourinho'nun kadrodan 4 ismi göndereceğini yazdı. Haberde, Tottenham'dan Luca Modric'in transfer eDilmesi halinde Nuri Şahin'in kiralık olarak gönderileceği belirtildi.
Yorumlar | 0
üye profil