Adem Özen'den Fransa hamlesi

Son yıllarda yapmış olduğu yatırımlarla iş dünyasında önemli çıkış yapan Adem Özen yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek yatırımlarını Fransa'ya taşıyor.

Yayınlanma Tarihi: 31.08.2021 15:16
Değiştirme Tarihi: 31.08.2021 15:16
Adem Özen'den Fransa hamlesi

İstanbul, İzmir, Ankara,gibi büyükşehirler de faaliyetlerini sürdüren Özen Grup yönetim kurulu başkanı Adem Özen, Fransa'da yaptığı yatırımın detaylarını ilerleyen tarihlerde açıklayacağını bildirdi.

Adem Özen, yatırımlarını sadece Fransa'da yapmıyor geçtiğimiz aylarda Almanya’da da yatırım yaptı. Almanya'da Adem Özen'in yeni yatırımına ev sahipliği yaparken aynı zamanda iş dünyasının ilgisini de çekerek pek çok Türk iş insanın yurt dışı yatırımı konusunda teşvik etmeye devam ediyor. Yaptığı açıklamalarda yeni yatırımlarının farklı alanlarda olacağını bildiren Adem Özen doğru yatırımın kendilerini zirveye taşıyacak en önemli etken olduğunu söyledi.

Adem Özen Fransa'da yatırım yapmasını ise yerli   turistin Fransa'yı  sıkça tercih etmesi, turistlerin ihtiyaçlarını gidermek ve daha iyi hizmet vererek turizme de katkı sağlamak istediklerini dile getirdi.