Adana'da köpekleri sopayla döven güvenlik görevlisinden korkunç sözler: Hepsini mermi manyağı yapacağım

Adana Seyhan'da bir apartmanda görevli olan kişi, uzun süredir mahalleli tarafından beslenen sokak köpeklerini sopayla dövdü. Olayı fark eden mahallede sakinleri, durumu o köpeklerle yakından ilgilenen hayvansevere anlattı. Görevlinin çalıştığı apartmana giden kadın,  "Köpekleri vuracağınızı söylemişsiniz?" sorusunu yöneltti. Apartman görevlisi ise bu soruya "Hepsini mermi manyağı yapacağım, ben deliyim. Siz de gelirseniz size de kurşun gelebilir. Git emniyete bildir" cevabını verdi. Hayvansever vatandaş, bu anları cep telefonuyla kaydedip sosyal medyada paylaştı. Güvenlik görevlisine tepki çığ gibi büyüdü...

Yayınlanma Tarihi: 09.05.2020 12:10
Değiştirme Tarihi: 09.05.2020 12:10
Adana'da köpekleri sopayla döven güvenlik görevlisinden korkunç sözler: Hepsini mermi manyağı yapacağım

Hayvana şiddetin bir örneği son olarak Adana'da yaşandı. Bir apartmanda güvenlik görevlisi olarak görev yapan kişi, mahalledeki köpekleri sopayla dövdü. Sonrasında yaşananlar herkesi şoka uğrattı. İşte detaylar...

"MERMİ MANYAĞI YAPACAĞIM"Adana'nın Seyhan ilçesinde, vatandaşların beslediği sokak köpeklerini sopayla dövdüğü öne sürülen bir apartmanın güvenlik görevlisi, kendisine tepki gösteren kadın hayvanseveri, "Hepsini mermi manyağı yapacağım, ben deliyim. Siz de gelirseniz size de kurşun gelebilir. Git emniyete bildir" diyerek, tehdit etti.

Olay, Seyhan ilçesindeki Pınar Mahallesi'nde Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı’nda meydana geldi.

Bir apartmanın güvenlik görevlisi, boş arazide vatandaşlar tarafından beslenen köpekleri sopayla dövdü. Olayı gören gençlerin tepki gösterdiği görevli, bazı köpeklerin, beslediği köpekleri dövdüğünü öne sürerek, "Bunların hepsini vuracağım" dedi. Ardından da apartmandaki görev yerine geri döndü.

"HEPSİNİ MERMİ MANYAĞI YAPACAĞIM, GİT EMNİYETE BİLDİR"

Gençler ise köpekleri besleyen hayvansever bir kadına durumu anlattı. Cep telefonunun kamera kaydını açan kadın, görevlinin yanına giderek, "Köpekleri vuracağınızı söylemişsiniz?" dedi. Güvenlik görevlisi de, "Köpeğimi döverlerse hepsini mermi manyağı yapacağım. Ben deliyim. Siz de gelirseniz size de kurşun gelebilir. Git emniyete bildir" şeklinde tehditler savurdu.

Kadının, "Sizi nasıl burada güvenlikçi olarak tutuyorlar. Bu kadar tehlikeli birini nasıl çalıştırıyorlar?" sorusuna güvenlik görevlisi "Ben güvenlikçiyim, ben çok tehlikeliyim. Buraya zarar verenlerin hepsini öldüreceğim" karşılığını verdi. "Görüntünüzü alıyorum" diyen kadına, "Birkaç fotoğrafımı çek, emniyete gönder" diye cevap verdi.

12 yıldır çevredeki sokak hayvanlarını beslediğini söyleyen kadının çektiği görüntüler, hayvanseverler tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Sosyal medya kullanıcıları, güvenlik görevlisine tepki yağdırdı.

DHA