Adana'da inanılmaz anlar: Komşuların linç edeceği adam özel harekat tarafından kurtarıldı

Adana'da komşularıyla sorun yaşayan 43 yaşındaki Oğuz Eroğlu, dama çıkıp pompalı tüfekle havaya ateş açtı. Operasyon sonucu gözaltına alınan Oğuz Eroğlu'nu, komşuları linç etmek istedi. Arbedenin yaşandığı anlarda polis, havaya ateş açarak grubu dağıttı ve Eroğlu'nu kurtardı. 

Yayınlanma Tarihi: 11.06.2021 15:45
Değiştirme Tarihi: 11.06.2021 15:45
Adana'da inanılmaz anlar: Komşuların linç edeceği adam özel harekat tarafından kurtarıldı

Merkez Seyhan ilçesine bağlı Onur Mahallesi'nde bazı komşularıyla husumetli olduğu öne sürülen Oğuz Eroğlu, saat 08.30 sıralarında 2 katlı müstakil evinin damına çıkarak pompalı tüfekle havaya ateş açtı. Mahallelinin ihbarıyla bölgeye aralarında Özel Harekat ve Terörle Mücadele ekiplerinin de bulunduğu çok sayıda polis sevk edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Polis, sokağı ablukaya alırken, Eroğlu evin kapısını kilitledi. Oğuz Eroğlu, kilidi açmamaları için de ailesini tehdit etti. Müzakereci polis, Eroğlu'nu teslim olması için ikna etmeye çalıştı, ancak sonuç alınamadı. Yaklaşık 3 saat sonra polis ekipleri, kapısını koçbaşıyla kırarak girdiği evde Oğuz Eroğlu’nu etkisiz hale getirerek gözaltın aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

MAHALLELİ LİNÇ GİRİŞİMİNDE BULUNDU

Husumetlisi olduğu öne sürülen komşuları, polis merkezine gitmek üzere zırhlı polis aracına götürülen Eroğlu'na linç girişiminde bulundu. Polis ekipleri, öfkeli kalabalığı uzaklaştırmak için uzun namlulu silahlarla havaya ateş açtı. Güçlükle kurtarılan Eroğlu polis merkezine götürülürken, olaya karışan kişiler de gözaltına alındı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kaynak: DHA