Adana'da boşanma aşamasındaki karısının evini basan adam terör estirdi!

Adana’da, boşanma aşamasındaki karısının evini basan adam korku dolu anlar yaşattı. Eşinin boğazına bıçak dayayan adamı, çocukları engelledi. Olay sonrası adam, polis ekipleri tarafından yakalandı. 

Yayınlanma Tarihi: 10.08.2020 10:13
Değiştirme Tarihi: 10.08.2020 10:13
Adana'da boşanma aşamasındaki karısının evini basan adam terör estirdi!

Edinilen bilgiye göre, yıllar önce evlenen Necla K. (39) ile Ekrem K. (45), son 10 yıldır anlaşmazlık yaşıyordu. Ekrem K.'nin eşine şiddet uygulamaya başlamasıyla olaylar iyice büyüdü ve Necla K. eşinden ayrılmaya karar verdi. Bu durumu kaldıramayan Ekrem K., Necla K.’nin 3 çocuğuyla birlikte yaşadığı evi önceki gün bastı.

Öfkeli eş, çocuklarının gözü önünde Necla K.’nin boğazına bıçak dayayıp ölümle tehdit etti. Bu sırada çocuklar, babalarını itip annelerini kurtardı. Bunun üzerine Ekrem K. çocuklarını da darp etti. Anne ve çocuklar yaşanan arbedenin ardından eve kaçıp kapıyı da kilitledi. Ekrem K. eve girmek için önce kapıyı kırmaya çalıştı ancak kıramayınca pencereyi kırdı. Bu arada ailenin çığlığını duyan mahalle sakinleri polisi aradı. Bunu fark eden koca, elinde bıçakla kaçtı.

"SÜREKLİ ŞİDDET UYGULUYOR"

Polisi gören anne Necla K. evden çıkarak, "10 yıldır çekiyorum. Şu an boşanma aşamasındayız. Sürekli şiddet uyguluyor, çocuklarımla bana küfürler ediyor hayatımızı zindan etti. Uyuşturucu bağımlısı, devamlı seni öldüreceğim diyor" diye konuştu. 

SERBEST BIRAKILDI

Necla K. eşinden şikayetçi oldu. Ekrem K. hakkında ‘tehdit ve hakaretten’ işlem başlatılırken, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. (İHA)