Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Acunn.com' android uygulaması ile yanınızda

'Acunn.com' android uygulaması ile yanınızda

Türkiye'nin eğlence portalı acunn.com, android uygulaması ile istediğiniz her an yanınızda...

23.12.2016 11:09

TV8 ekranlarının sevilen programlarına ait videolar, magazin ve spordaki son gelişmelere dair kaliteli içerikler acunn.com mobil uygulamalasıyla parmağınızın ucunda.

Haber ile ilgili metin girin!.

Acunn.com mobil uygulaması ile TV8 ekranlarına gelen programların tüm bölümlerine ve özel videolarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Acunn.com uygulaması ile magazin ve spor dünyasına dair son dakika gelişmelerinden bildirimlerle haberdar olabilir, istediğiniz her an kaliteli içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

Survivor 2017 ile ilgili son gelişmeler, Göz6 evinde yaşananlara dair özel videolar, O Ses Türkiye yarışmacı performansları ve 3 Adam'da yaşanan en komik anlar acunn.com mobil uygulamasında...

Magazin, spor, sağlık, teknoloji, en özel ve eğlenceli videolar... Haber kategorilerindeki zenginliğin yanı sıra TV8 program içeriklerini de ziyaretçiye sunan Acunn.com'da; Survivor, O Ses Türkiye, Rising Star, Yetenek Sizsiniz ve 3 Adam başta olmak üzere Türkiye'nin en çok izlenen programlarının bölümleri ve özel videoları yer alıyor.

Güçlü magazin kategorisiyle dikkat çeken Acunn.com, kaliteli habercilik anlayışıyla hareket eden TV8 magazin servisinin özel videolarıyla içeriğine zenginlik katıyor. Canlı maç anlatımları, maç özetleri ve güncel spor haberleri ile dikkat çeken spor servisi, spor camiasındaki gelişmeleri anlık olarak ziyaretçilerine ulaştırıyor.

Etkileşime önem veren Acunn.com'da ziyaretçiler, forum bölümünde yorumlarını paylaşıp, açtıkları başlıkların altında güncel konuları tartışabiliyorlar. Türkiye'nin eğlence portalı Acunn.com; güncel, zengin ve özel içerikleriyle her gün binlerce kişiye ulaşmaya devam ediyor!

Yorumlar | 0
üye profil