Acunmedya Akademi eğitim hayatına başlıyor

Türkiye'nin en yeni ve yenilikçi eğitim girişimi Acunmedya Akademi, 7 Haziran’da Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü Maslak'ta eğitime başlıyor. Acunmedya Akademi’de ünlü televizyoncuların, duayen şeflerin, dijital üstatlarının yönetiminde uygulamalı şekilde hayalleriniz gerçek oluyor. 

Yayınlanma Tarihi: 23.05.2021 21:28
Değiştirme Tarihi: 23.05.2021 23:43
Acunmedya Akademi eğitim hayatına başlıyor

Acunmedya Akademi ile ilgili heyecanını paylaşan Acun Ilıcalı, Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte ‘olağanüstü bir başarma platformu’ kurmaya karar verdiklerini belirtti.

Acun Ilıcalı şunları söyledi:

‘Dünyaya yön verenler hayalperestlerdir’. Çok sevdiğim ve doğruluğuna çok inandığım bir sözdür bu. Arkadaşlar, hayallerinizin peşinde koşmayı asla bırakmayın. Çok isteyin, çok çalışın, imkanları görün, değerlendirin, başarı kendiliğinden gelecektir. Ben öyle yaptım. Şimdi siz ‘hayalperestler’in de, hayallerinin peşinden koşabilmesi için Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte olağanüstü bir başarma platformu olacağına inandığımız Acunmedya Akademi’yi kurmaya ve hayata geçirmeye karar verdik. Hayırlı olsun.

ACUNMEDYA AKADEMİ’DE HANGİ BÖLÜMLER VE EĞİTİMLER VAR?

‘Hayalin İşin Olsun’ mottosuyla yola çıkan Acunmedya Akademi’de ‘Televizyon, Gastronomi ve Dijital’ alanlarında uzman televizyoncular, duayen şefler ve dijitalin üstadları eğitim veriyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Acunmedya Akademi’de önceden eğitimleri olsun, olmasın, bireylerin seçtikleri bu sektörlerden herhangi birinde tam şekilde hazır hale gelmeleri amaçlanıyor.  Bu nedenle, bilginin ve uygulamanın yenisini, doğrusunu, ilerisini ve geçerlisini sunmak Acunmedya Akademi’nin olmazsa olmaz gördüğü, sıkı sıkıya tutunduğu bir çalışma disiplinidir.

1- TELEVİZYON BÖLÜMÜ

İleri Televizyonculuk Eğitimi

2- GASTRONOMİ BÖLÜMÜ

Profesyonel aşçılık eğitimi

Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi

Prochef Eğitimi

3- DİJİTAL BÖLÜMÜ

Dijital İçerik ve Yayıncılık Eğitimi

Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

Google Reklamcılığı Eğitimi

CRM ve Salesforce Eğitimi

Haber ile ilgili metin girin!.

ACUNMEDYA AKADEMİ AYRICALIKLARI

Acunmedya Akademi, Nişantaşı Üniversitesi’nin eğitim dünyasındaki birikiminden de yararlanarak verdiği sağlam eğitimi, yurt içi ve yurt dışı stajlar ve beraberinde gelen iş imkanları ile bütünleştirerek ve ilgili sektör çevreleriyle yakın ilişkilerini sağlayarak Acunmedya Akademililere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını da açmış olacaktır.

Haber ile ilgili metin girin!.

ACUNMEDYA AKADEMİ DİPLOMASI

Acunmedya Akademi’deki eğitimini başarıyla tamamlayan Acunmedya Akademililer, tüm dünyada ve Türkiye’de geçerli Nişantaşı Üniversitesi onaylı Acunmedya Akademi Diploması’nı almaya hak kazanacaklardır.

Haber ile ilgili metin girin!.

ACUNMEDYA AKADEMİ'YE HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

İlgili Sayfalar: Playlist