Acunmedya Akademi Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Mutlay, Cüneyt Özdemir'in programına konuk oldu

Acunmedya Akademi Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Mutlay, Cüneyt Özdemir’in YouTube’da yaptığı canlı yayın programına konuk oldu. Cüneyt Özdemir’in sorularını yanıtlayan Gökhan Mutlay, Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi’nin Türkiye’nin en yeni ve en yenilikçi eğitim girişimi olmasından bahsetti. 

Yayınlanma Tarihi: 01.09.2021 13:56
Değiştirme Tarihi: 01.09.2021 14:01
Acunmedya Akademi Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Mutlay, Cüneyt Özdemir'in programına konuk oldu

Nişantaşı Üniversitesi NeoTech kampüste öğrencilerin gerçek bir kampüs hayatı yaşadığını belirten Gökhan Mutlay, Acunmedya Akademi’nin “Hayalin İşin Olsun” mottosuyla yola çıkan bir iş edindirme akademisi olduğu ifadelerini kullandı.

Televizyon, Gastronomi ve Dijital bölümlerinde eğitim verdiklerini belirten Mutlay, Nişantaşı Üniversitesi akademisyenlerinin, Acun Medya yönetici ve uzmanlarının akademide eğitim vermesinden bahsetti. Acun Ilıcalı’nın Televizyon derslerine gelmesinden ve eğitim vermesinden bahseden Mutlay, Ilıcalı’nın öğrencilerin birebir sorunlarını dinlediğini, kariyer planlamaları konusunda çok yardımcı olduğunu belirti.

İleri Televizyonculuk eğitiminde, öğrencilerin televizyon dünyasının duayenlerini dinleyerek, kendi yetenek ve eğilimlerine göre hangi yöne gideceklerini seçtiklerini ifade etti.

Gastronomi bölümünde, uzman aşçılar ve duayen şefler yönetiminde uygulamalı olarak eğitimlerin verildiğini belirtti. Öğrencilerin mesleği, sektörün duayenlerinden öğrendiğini ve kendi çevresini geliştirmesine yardımcı olduğunu ifade etti. Dijital Bölümü öğrencilerinin ise Dijital İçerik ve Yayıncılık, Sosyal Medya Reklamcılığı ve CRM konusunda çok donanımlı hale geldiğini belirtti.

Gökhan Mutlay, “İşe Yerleştirme Programı’’nın, başarılı öğrencilerin mezun olduktan sonra iş hayatına doğrudan ve sektöre avantajlı bir giriş yapması adına Akademi tarafından kurulan bir kariyer merkezi programı olduğunu ifade etti, akademinin ilk mezunlarını verdiğini ve öğrencilerin kariyer hayatına başladıklarını belirtti. 
Acun Ilıcalı’nın da mezuniyet programına katılmasından bahseden Mutlay, Ilıcalı’nın büyük jest yaparak tüm öğrencilere staj sözü müjdesi verdiğini ifade etti.

Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi’de Eylül Dönemi Kayıtları Başladı!

Ağustos 2021’de başarıyla ilk mezunlarını veren Acunmedya Akademi’de Eylül dönemi kayıtları başladı. Eğitim 20 Eylül’de başlıyor. Televizyon, Gastronomi ve Dijital Bölümlerindeki eğitimler, her yönüyle ve en ince ayrıntılarıyla, uygulamalı olarak sunuluyor. Televizyon İşim Olsun, Gastronomi İşim Olsun, Dijital İşim Olsun diyenler, şimdi hemen AcunmedyaAkademi.com’a girip, ayrıntılı bilgi alarak ve başarı puanına göre ‘Acunmedya Akademi İşe Yerleştirme Programı’dan da yararlanarak, geleceklerine yön verme ve ayrıcalıklı bir dünyaya adım atma imkanını yakalayabilirler.

acunmedyaakademi.com