Acun Ilıcalı, "Survivor tarihinde bir ilk olacak" diyerek açıkladı

Acun Ilıcalı, Instagram'dan yaptığı canlı yayında bayrama yetiştirmeye çalıştıkları yeni projelerinin detaylarını paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 16.05.2020 19:20
Değiştirme Tarihi: 16.05.2020 21:28

Acun Ilıcalı, Instagram'dan yaptığı canlı yayında Survivor izleyenlerin merak ettiği konulara açıklık getirdi ve düşündükleri yeni projelerini açıkladı.

Acun Ilıcalı, "Güzel bir projemiz var, başarmak üzereyiz. Sadece son teknik altyapısını hazırlıyoruz. Bayrama denk getirmeye çalışıyoruz. Canlı yayında yarışmacılara özel bir eğlence yapacağız ama asıl olay şu... Biz Survivor tarihinde ilk defa canlı yayında bir yarışma yapacağız. Bayramda inşallah bunu yapacağız. Siz de dahil olacaksınız. Bunun formülünü bulmak üzereyiz ve garip şeyler yaşayacağız."

GÖNÜLLÜLER TAKIMININ CANLI YAYININA 1 MİLYON KİŞİ KATILMIŞTI

Survivor 2020'de Salı günü iletişim oyununu Gönüllüler takımı kazanmıştı. Ödül olarak ise Gönüllüler takımı, Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından canlı yayın yapacak ve yarışmacılar, izleyicilerden gelen soruları cevaplayacaktı. Gönüllüler takımı, geçtiğimiz günlerde bu canlı yayını gerçekleştirmişti. Yarışmacıların hayli keyifli geçen Instagram canlı yayınına 1 milyon kişi katılmıştı. Acun Ilıcalı, bu bir milyon katılım ile yapılan canlı yayından mutlu olduklarını söyledi. Fakat dünya rekorunun 2 milyon olduğunu ve bu sayıyı geçmek, rekor kırmak için yakın zamanda yapacakları projeyi anlattı.