Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye'de zor anları!

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye'de Emre Burak Doğan'ın teşekkürüne zamansız yakalandı. Hiç beklemediği bir anda gelen teşekkür, Acun Ilıcalı'yı şaşırttı...

11.10.2016 09:32

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye'nin son bölümünde sahneye çıkan Emre Burak Doğan isimli yarışmacının teşekkürü karşısında şaşkınlık yaşadı. Jürinin yarışmacıyı ikna ettiği anlarda rahat olan Acun Ilıcalı, yarışmacının kendisi gibi sesini duyurmak isteyenlere fırsat verdiği için teşekkür ettiği Acun Ilıcalı, teşekkürü hiç beklemiyordu. Beklemediği anda gelen teşekkür karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Acun Ilıcalı, durumu toparladı ama Gökhan Özoğuz'dan kurtulamadı. Genelde Gökhan'ın yakalandığı duruma düşen Acun Ilıcalı'ya Gökhan Özoğuz es geçmedi.

O Ses Türkiye'de Acun Ilıcalı ile yarışmacı arasında geçen diyalog jüri üyelerine ve stüdyodaki izleyicilere keyifli anlar yaşattı. O Ses Türkiye'de yaşanan bu keyifli anlara ve tüm merak ettiklerinize acunn.com'dan ulaşabilirsiniz. O Ses Türkiye yarışmacı performansları için de acunn.com, tv8.com.tr ve O Ses Türkiye mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Yorumlar | 0
üye profil