Acun Ilıcalı konseyde sordu: ''Deli Hikmet mi? Rambo Hikmet mi?''

Acun Ilıcalı konseyde sordu: ''Deli Hikmet mi? Rambo Hikmet mi?''
Yayınlanma Tarihi: 11.02.2019 14:19 | Değiştirme Tarihi: 11.02.2019 14:19

Konseyde Hikmet ile sohbet eden Acun Ilıcalı başarılı yarışmacının performansını övdü. Daha sonrasında da Hikmet'in lakabıyla ilgili keyifli bir sohbet gerçeklşetirdi.

Konseyde haftaya damgasını vuran Hikmet ile sohbet eden Acun Ilıcalı başarılı yarışmacının performansını övdü. Daha sonrasında da Hikmet'in lakabıyla ilgili keyifli bir sohbet gerçeklşetirdi. Takımı için elinden geleni yaptığını düşünen Hikmet son dokunulmazlık oyunundaki performansı hakkında yorumlarda bulundu. Bundan sonraki oyunlarda Yunan takımını zorlamaya devam edeceklerini söyleyen Hikmet, eleme için üzgün olduğunu belirtti. 

''Deli Hikmet'' mi ''Rambo Hikmet'' mi?

Kendisine Deli Hikmet diyen yarışmacıya Rambo Hikmet yakıştırması yapan Acun Ilıcalı konuyu takipçilerinin yorumuna açacağını belirtti. Instagram sayfasında bir oylama yapacağını söyleyen Ilıcalı, ''Seyircimiz hangisini beğenirse bundan sonra ben de öyle söyleyeceğim'' dedi.

Survivor Türkiye yarışmacısı Hikmet TUĞSUZ kimdir

Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986’da Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun oldu. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler kendisini atletizme yönlendirdi. Birçok yarışmada başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Atletizmin bir branşında dereceleri var ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapıyor.

İZLEMEK İÇİN:

ACUN ILICALI KONSEYDE SORDU: DELİ HİKMET Mİ RAMBO HİKMET Mİ