Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Acun Ilıcalı'dan yarışmacıya müjde

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yarışmacısı Suami Ramirez'e müjde verdi. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Suami Ramirez, Acun Ilıcalı'nın verdiği haberle büyük mutluluk yaşadı.

21.11.2016 10:38

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Kübalı yarışmacı Suami Ramirez'e Türkiye'den Küba'ya direk uçuşların başlayacağı müjdesini verdi. Suami Ramirez, aldığı haberle büyük mutluluk yaşarken, Acun Ilıcalı'nın bu bilgiye sahip olması Gökhan Özoğuz'u şaşırttı. Acun Ilıcalı'ya uçuş bilgisini nerden bildiğini soran Gökhan'a Acun Ilıcalı, Dominik Cumhuriyeti'ne gitmek için her yolu araştırdıkları için konuya hakim olduklarını söyledi.

Suami Ramirez, Türkçe'si ile hayran bıraktı
Suami Ramirez, düzgün Türkçe'si ile herkesi büyüledi. Acun Ilıcalı'nın Türkçe'ye hakimiyeti nedeniyle tebrik ettiği Suami Ramirez, söylediği Türkçe parça ile de şaşırttı. 'Sevemez Kimse Seni isimli parçayı seslendiren Suami Ramirez, jüriyi birkez daha kendine hayran bıraktı. Tüm jüri üyelerinin döndüğü O Ses Türkiye yarışmacısı seçimini ise daha önceden karar verdiği şekilde Gökhan ve Hakan Özoğuz'dan yana kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil