Acun Ilıcalı'dan Survivor 2017'de değişiklik açıklaması

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2017 21:44 | Değiştirme Tarihi: 21.01.2017 23:19

Sürprizlerle başlayan Survivor 2017'de değişiklikler de var. Acun Ilıcalı programın başında yaptığı açıklamada değişiklikleri dile getirdi.

Survivor 2017'nin ilk bölümünde yarışmacıların karşısına geçen Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamayla dikkat çekti. Ilıcalı yarışmacılara bir iyi bir de kötü haber verdi.

Survivor 2017'de değişiklik

Acun Ilıcalı, Survivor 2017'de değişikliğe gidildiğini açıkladı. Survivor tarihinde ilk defa ceza oyunlarının olacağını belirten Acun Ilıcalı, "Bırakın bir şey kazanmayı bu oyunları kaybeden zaman içerisinde ne kaybedeceğini öğrenecek" dedi. Ceza oyunlarının ayrı bir gerilim olacağının altını çizen Ilıcalı, "Kazanmaya değil, bu sefer kaybetmemeye de oynayacaksınız" dedi. Ilıcalı, oyun süresinin değişmediğini de söyledi. Ayrıca şartların daha da zor olacağını vurgulayan Ilıcalı, iyi habere geçince de şunları belirtti: "İyi haberi veriyorum şimdi. Kesinlikle mükemmel bir sezon olacak. Bu iyi haber seyircilerimiz ve bizim için iyi haber ama sizin içinde iyi haber aslında. Bu sene unutlmayacak bir Survivor'ı hep beraber yaşayacağız"