Acun Ilıcalı'dan SMA hastaları için anlamlı destek

Oyuncu Bergüzar Korel ve Hatice Şendil, dün akşam SMA hastası Poyraz Ali için, sosyal medya üzerinden canlı yayın düzenledi. Yayına Dominik Cumhuriyeti'nden katılan Acun Ilıcalı, Poyraz Ali için 250 bin lira destekte bulunduğunu ifade etti. 

Yayınlanma Tarihi: 19.12.2020 12:52
Değiştirme Tarihi: 19.12.2020 12:52
Acun Ilıcalı'dan SMA hastaları için anlamlı destek

Sinop'ta yaşayan Tuğçe ve Ali Kurttekin çiftinin 3 yaşındaki SMA hastası oğlu Poyraz Ali için çok sayıda ünlü ismin katıldığı bir yardım gecesi düzenlendi. Sosyal medya üzerinden düzenlenen yardım kampanyasına, Acun Ilıcalı da Dominik Cumhuriyeti'nden canlı olarak katıldı. 

Acun Ilıcalı, gösterilen duyarlılık nedeniyle çok duygulandığını belirtirken, Bergüzar Korel ve Hatice Şendil'i de bu kampanya nedeniyle kutladığını ifade etti.

Acun Ilıcalı şunları söyledi:

Çok güzel bir akşam olduğunu duydum, bir an önce bağlanmak istedim. Bu duyarlılık çok önemli, duygulanıyorum böyle şeyleri görünce, dünyanın bir ucundayım ama kalbim orada emin olun. 

Hasta miniklerimiz, kardeşlerimizi gördükçe, benim de içim parçalanıyor. Hepimiz bir hayat mücadelesi içerisindeyiz ama sağlığımızın değerini unutuyoruz. Gücümüzün yettiği, bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu hastalık ancak toplu dayanışmayla altından kalkılabilir duruyor. Sizi gönülden kutluyorum. Acun Ilıcalı olarak bu kampanyaya 250 bin TL destek bulunuyorum. Birçok kardeşimiz için, eğer faydası olacaksa bu yardımın değeri benim için çok önemli olacak.

Etiketler: acun ılıcalı