Acun Ilıcalı'dan 'Rap' parça isteği

Acun Ilıcalı'dan 'Rap' parça isteği

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye izleyicisinin kendisinden Rap parça isteği ile küçük bir şok yaşadı. İşte Acun Ilıcalı'nın zor anları...

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye sahnesine çıkan Orkan Atak'ın performansının ardından önce jürinin ardından seyircinin Rap parça söylemesini istemesi üzerine küçük bir şok yaşadı. İlk olarak Gökhan Özoğuz'un dillendirdiği Rap parça isteğine diğer jüri üyelerinden de destek geldi. Acun Ilıcalı'nın sesinin güzel olmadığını belirterek kabul etmediği istek için Murat Boz ve Hadise 'Rap müzikte ses çok önemli değil' diyerek karşılık verdi. Jürinin isteğine destek veren izleyiciler de tezahüratlarla Acun Ilıcalı'ya istekte bulundu ama bu kez Acun Ilıcalı izleyicinin isteğini eşlik edebileceğini ama söyleyemeyeceğini ifade ederek geri çevirdi.

O Ses Türkiye, eğlenceli bir bölümle ekranlara geldi. Birbirinden iddialı performansların yaşandığı O Ses Türkiye'de sahne alan Orkan Atak, Rap performansı ile herkesi etkiledi. Beğenilen perforamans karşısında bütün jüri üyeleri dönerken, Acun Ilıcalı da Orkan'dan bir parça daha söylemesini istedi. Stüdyodaki ve ekranları başındaki izleyicilerin beğenisini kazanan Orkan Atak, jüri seçiminde ise Hadise'yi tercih etti.

Görüntülenme : 1222 Yayınlanma Tarihi: 12/10/2016 11:02:50

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin