Acun Ilıcalı'dan Survivor Ersin açıklaması: Eğer Ersin devam etseydi dizine zarar verirdi

Acun Ilıcalı, Instagram'dan canlı yayın yapıp ünlüler takımından sakatlığı dolaysıyla elenen Survivor Ersin hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 16.05.2020 19:04
Değiştirme Tarihi: 16.05.2020 21:22

Acun Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı canlı yayında dizinde oluşan sakatlıktan dolayı ünlüler takımından elenen Survivor Ersin hakkında konuştu. Acun Ilıcalı: "Ersin basket maçında zaten sekmeye başlamıştı. Menisküsü olanlar bilir. Diz sakatlıkları önce tatlı bir ağrı ile başlar sonra kendini gösterir. Eğer Ersin oynarsa dizine zarar verirdi." dedi.

SEZONUN EN BEKLENMEDİK VEDASI

Survivor 2020'de olağanüstü performans sergileyen, izleyenleri şaşırtan Ersin Korkut, yarışmaya zorunlu olarak veda etti. Survivor'da oynanan futbol maçı sırasında dizini sakatlayan Ersin ile ilgili kötü haberi Acun Ilıcalı, geçen hafta ada konseyinde verdi. Dizindeki sakatlık ile ilgili olarak doktor raporu sonrasında Ersin Korkut'un yarışmaya devam etmemesi yönünde karar alınmıştı. Acun Ilıcalı, Survivor Ersin'in zorunlu vedasını açıklarken "Bu sezon Survivor'da benim için en beklenmedik veda oldu. Belki de en üzüldüğüm veda diyebiliriz" sözleri ile üzüntüsünü dile getirdi.