Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Acun Ilıcalı'dan 3 Adam'a sürpriz!

Acun Ilıcalı, 3 Adam'ın son bölümüne sürpriz ziyarette bulundu. Hadise'nin konuk olduğu 3 Adam'da Acun Ilıcalı sürprizi yaşandı.

24.11.2016 14:40

Acun Ilıcalı, 3 Adam son bölüme sürpriz yaptı. O Ses Türkiye'yi anlatan Hadise, çok yorulduklarını söyledi. Bu sırada Acun Ilıcalı'nın sesini duyduğunu söyleyen Hadise, 'Acun bizi Dominik'e yolla' diye seslendi. Stüdyodaki izleyicilerin de Acun Ilıcalı'ya tezahürat yapmasının ardından Acun Ilıcalı, 3 Adam stüdyosuna geldi. Acun Ilıcalı'nın sürpriz ziyareti stüdyodaki enerjiyi artırdı.

3 Adam son bölümde stüdyodan gelen tezahüratların ardından gelen Acun Ilıcalı, Hadise'ye takılmadan yapamadı. Hadise'nin yoruldum sözlerinde haklı olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, 6 yıl jüride olup şampiyon olamadığı için mental olarak yolrulmasının normal olduğunu belirtti.

Acun Ilıcalı, 3 Adam'ın kendisini hiç davet etmediğine dikkat çekerek Dominik'e geldiklerinde 3 Adam'a katıldığını ancak stüdyoya davet edilmediğini söyledi. Bu sözler üzerine Acun Ilıcalı'yı davet eden Eser Yenenler'e Acun Ilıcalı, bu seyircilerin gelmesi halinde geleceğini söyledi.

Yorumlar | 0
üye profil