Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Açılay Güneşlendi Orçun Takipteydi

Havaların ısınmasıyla Açılay, terasta bikini sezonunu açar. Bu durum Kocabaş Ailesi’nde krize neden olur. Bir tek Orçun tarafından destek gören bronzlaşma seansları, Gülistan, Nurhayat ve Servet’i sinir eder. Üç kadın, Şehmuz’a yandakileri uyarması için b

05.05.2012 13:55

Havaların ısınmasıyla Açılay, terasta bikini sezonunu açar. Bu durum Kocabaş Ailesi’nde krize neden olur. Bir tek Orçun tarafından destek gören bronzlaşma seansları, Gülistan, Nurhayat ve Servet’i sinir eder. Üç kadın, Şehmuz’a yandakileri uyarması için baskı yaparlar.Kiracıları terasta özgürce güneşlenmeyi savunurken, Kocabaşlar da doğa karşıtı plastik terliklerinden vazgeçmeye yanaşmazlar. Soruna demokratik bir çözüm getirirler. Oylama yapılacaktır, en çok oyu alan da kazanacaktır. Eğer terasa bikini ile çıkma yasağı gelirse aynı yasak plastik terlikler içinde geçerli olacaktır. Ancak oylamadan çıkan sonuç herkes için şaşırtıcı olur.

Büyük Oylama Videosu İçin Tıklayınız...Haber ile ilgili metin girin!.   Tülay ile istediği sıklıkta buluşamayan Selahattin, spora başladığını ilan eder.  İnandırıcı olabilmek için de gerçekten bir spor salonuna yazılır. Fakat işler planladığı gibi gitmez. Çünkü Çağatay da aynı salona üyedir ve arkadaşı Ahmet zannettiği  Selahattin’i forma sokmaya kararlıdır. 1.5 Saat Aktivite İçerisinde OlacağımHaber ile ilgili metin girin!.  Emir’in kafası da Açılay konusunda karışıktır. Bir türlü flört edip etmediklerinden emin olamaz. Bu konuda Bora’dan yardım ister. İkili, Açılay ile sevgili olurlarsa, Emir’in ayrı bir eve çıkmasının daha sağlıklı olacağına karar verirler. Emir, bu yeni fikri hayata geçirmek için vakit kaybetmeden harekete geçer. Açılay ile arasındaki ilişkinin adını koyamayan Emir, kendi kendine hayal kurmaya başlıyor... Emir Hayallere DalıyorHaber ile ilgili metin girin!.   Servet Hanım Açılay'a özenip arkadaşlarıyla terasta güneşlenmeye başlayınca Emir ve Bora daha fazla dayamıyor soluğu Şehmuz Kocabaş'ın yanında alıyorlar... Plastik Terlikler Kalsın, Mayo YasaklansınHaber ile ilgili metin girin!.  
Yorumlar | 0
üye profil