ABD’de yaşayan Türk genci, annesi ve kız kardeşini katletti!

ABD Dallas'ta yaşanan dehşette 29 yaşındaki Burak Hezar, akademisyen annesi Ayşe Işıl Borat ve 17 yaşındaki kız kardeşi Burcu Hezar’ı bıçaklayarak öldürdü.

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2021 09:30
Değiştirme Tarihi: 27.04.2021 09:30
ABD’de yaşayan Türk genci, annesi ve kız kardeşini katletti!

Annesi ve kız kardeşini öldürdükten sonra San Fransisco’da yaşayan babası Dr. Rahmi Hezar’ın yanına kaçmaya çalışan genç, Dallas Havalimanı’nda gözaltına alındı. Polisin verdiği bilgiye göre, üvey baba Ufuk İnce eve geldiğinde Burak ile anne ve kardeşin kavga ettiklerini görünce polise haber verdi. Bu sırada anne ve kız kardeşini bıçaklayarak evden kaçan Burak, Dallas-Fort Worth Uluslararası Havalimanı’nda otomobil kiralarken yakalandı.

KEFALET 2 MİLYON $

Üzerinden uçak bileti de çıkan gencin, son anda uçağa binmek yerine araba kiralamaya karar verdiği anlaşıldı. Tutuklanan Burak’ın kefalet bedeli 2 milyon dolar olarak açıklandı. Ailenin komşuları, anne Işıl’ın çok şefkatli olduğunu, evde hiç bağrışma olmadığını, çocuklarına iyi baktığını ve her şeyi çocukları için yaptığını söylediler. Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Ayşe Işıl Borat, 2 yıl önce yeniden dünya evine girmişti.

(Hürriyet)