Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sevgilisine ders verirken öldü

Sevgilisine ders verirken öldü

ABD'de bir kişi silah emniyeti konusunda sevgilisine eğitim verirken, kendisini vurarak hayatından oldu.

26.02.2014 08:18

ABD'de bir kişi silah emniyeti konusunda sevgilisine eğitim verirken, kendisini vurarak hayatından oldu.  ABD Michigan'da bir Amerikalı sevgilisine silah emniyeti dersi verirken, yanlışlıkla kendi ölümüne neden oldu.

ABD'de silahların neden olduğu en son ölüm olaylarından biri, Michigan eyaletinde meydana geldi. Ancak bu kez ölüme sebebiyet verilme olayı, saldırı sonucunda veya bir başkası tarafından değil, mağdurun bizzat kendisi tarafından yanlışlıkla gerçekleştirildi.  

Sevgilisine bilgi veriyordu

Yerel medyanın haberine göre, Michigan'da ismi açıklanmayan 36 yaşındaki bir Amerikalının sevgilisine silah emniyeti konusunda bilgi verirken başına dayadığı tabancayla yanlışlıkla kendini vurarak hayatına son verdi.

3 tane çocuğu vardı  

Sevgilisinin polise verdiği bilgiye göre, yaşamını yitiren Amerikalının, kazadan önce gün boyunca içki içtiği bildirildi.

Ölen kişinin  7, 10 ve 12 yaşlarındaki çocuklarının evde olduğu ancak olaya şahit olmadıkların belirtildi.ABD'de gençlerin ölüm nedenleri arasından en üst sırada bulunan ateşli silahların, ülke genelinde trafik kazalarının neden olduğu ölüm nedenleriyle yarış düzeylere çıktığını belirten silah karşıtı gruplar, ateşli silahların alım-satımını zorlaştıran yasa konusunda bastırırken, silahların neden olduğu bir halk sağlığı araştırmasının eksikliğinden şikayet ediyorlar. (AA)
Yorumlar | 0
üye profil