ABD'de korkunç olay.. 22 yıllık arkadaşını öldürüp bebeğini kaçırdı!

ABD'de korkunç olay.. 22 yıllık arkadaşını öldürüp bebeğini kaçırdı!
Yayınlanma Tarihi: 23.12.2019 12:12 | Değiştirme Tarihi: 23.12.2019 12:12

22 yıl önce bir kampta tanışan Heidi Broussard ve Magen Fieramusca, o günden bu yana çok yakın iki arkadaş olarak hayatlarını sürdürdüler. Ancak bu arkadaşlık, geçtiğimiz yıl 2 arkadaşın hamile kalmasıyla korkunç bir hal aldı. İşte detaylar...

ABD Teksas’ta Heidi Broussard (33) ve Magen Fieramusca (33), 22 yıl önce 11 yaşındayken bir kampta tanıştıklarından beri en yakın arkadaşlardı. Heidi geçen yıl hamile kaldı. Kısa süre sonra Magen da hamile olduğunu açıkladı. 

Doğuma birlikte hazırlandılar. Heidi doğum yaparken başında Magen vardı. Heidi, yeni doğan kızıyla birlikte 12 Aralık’ta kayboldu. Magen sosyal medyadan acı dolu mesajlar paylaştı. 

Ancak bir ihbar gerçeği ortaya çıkardı. Heidi’nin cesedi önceki gün Magen’in otomobilinin bagajında bulundu. Heidi’nin 1 aylık kızı ise Magen’in evindeydi.

Yapılan inceleme korkunç gerçeği ortaya çıkardı. Magen hamile kalmamıştı. Başından beri en yakın arkadaşının bebeğini çalmayı planlamış ve hamile taklidi yapmıştı. Kızı kaçırdıktan sonra da çevresine doğum yaptığını söylemişti. Magen ile birlikte bir kişi daha tutuklandı.