ABD'de kaybolan Türk modacı Tuğçe Taş ile ilgili gerçek ortaya çıktı

ABD'de yaşayan modacı Tuğçe Taş'tan 14 Ekim'den bu yana haber yoktu. Birçok haber sitesinde, modacının kayıp olduğuna ilişkin detaylar yer alıyordu. Modacı Tuğçe Taş'ın İstanbul'da yaşayan kardeşi Tuğberk Taş kayıp olan ablasıyla ilgili gerçeği açıkladı. 

Yayınlanma Tarihi: 21.10.2019 12:51
Değiştirme Tarihi: 21.10.2019 16:49

14 Ekim gününden bu yana kendisinden haber alınamayan 34 yaşındaki Modacı Tuğçe Taş'la ilgili Los Angeles'ta her yere kayıp ilanları asıldı. Tuğçe Taş'ın en son görüldüğü yer olarak ise ünlü Venice Beach idi. Ailesi ve arkdaşları, kaybolduğunu düşündükleri Tuğçe Taş için Los Angeles yetkililerle ve Türk Başkonsolosluğu'ndan yardım istedi. 

Burada bir moda şirketinin sahibi olan 34 yaşındaki Tuğçe Taş, daha önce İstanbul'da birçok ünlü mağazanın satın alma bölümünde kariyer yapmıştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Gelişmeler üzerine Tuğçe Taş'ın kardeşi Tuğberk Taş, ablasının kayıp olduğunu öğrenir öğrenmez annesiyle iletişime geçti ve aslında ablasının kayıp olmadığını ve annesinin bu kadar meraklanacağını düşünmedikleri için haber verme gereği duymadıklarını ifade etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Tuğçe'den 1 haftadır haber alamadıklarını söyleyen Tuğberk Taş, Tuğçe'nin telefonuna ulaşamadıklarını ve attıkları mesajların da telefona ulaşmadığını söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sonrasında korkulacak bir şey olmadığını öğrendiklerini belirten Tuğberk Taş, ablasının kafasını dinlemek için bu yola başvurduğunu ve annesinin şu an ablasının yanında olduğunu sözlerine ekledi.