ABD' de bu olayı konuşuyor! Duvarın arkasında çırılçıplak bulundu!

ABD'de yaşanan bu olay herkesi şaşırttı. Eşine az rastlanır bu olayı duyanlar adeta kulaklarına inanamıyor. ABD'de bir tiyatrodan gelen acil çağrıyla harekete geçen ekipler, yalvarma sesleri gelen duvarı kırınca çırılçıplak bir adamla karşılaştı. İki gündür tesisat kanalında mahsur olan adamın, buraya nasıl girdiği gizemini koruyor.

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2021 16:03
Değiştirme Tarihi: 06.11.2021 16:04
ABD' de bu olayı konuşuyor! Duvarın arkasında çırılçıplak bulundu!

ABD'de New York eyaletine bağlı Syracuse şehrindeki bir tiyatroda, eşine az rastlanır bir olay yaşandı. Syracuse itfaiyesi, yerel saatle 07.30'da Landmark Tiyatrosu'undan bir acil çağrı aldı.

Ekipler tiyatroya gittiğinde, bir kişinin duvarın ardından gelen yardım çığlıklarını duydu. Duvara vurarak yardım isteyen adamı kurtarmak için ekipler harekete geçti, duvar kesilip tesisat kanalına ulaşıldığında çıplak bir adam bulundu.

İki gündür tesisat kanalında olan adamın, buraya nasıl girdiği henüz gizemini koruyor. Landmark Tiyatrosu direktörü Mike Intaglietta, söz konusu adamın hafta başında tiyatro çevresinde gezerken görüldüğünü söylüyor: "Isınmak için mi yoksa tuvalet için mi girdiğini bilmiyorum." 

Haber ile ilgili metin girin!.

Polis ise, çıplak halde bulunan adamın psikolojik rahatsızlıkları olduğunu ve yargılanmayacağını açıkladı.

İlgili Sayfalar: Playlist