ABD Başkanı Donald Trump, koronavirüse yakalandığını açıklamasından sonra ilk kez kamera karşısına geçti

ABD Başkanı Donald Trump'ın ve eşi Melania Trump’ın koronavirüse yakalandığı haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. ABD Başkanı Trump koronavirüse yakalanmasının ardından sosyal medya üzerinden görüntülü açıklama yayınladı. Trump yaptığı son dakika açıklamasında eşinin hastalığı daha hafif atlattığını çünkü kendisinden genç olduğunu söyledi.  

Yayınlanma Tarihi: 04.10.2020 11:58
Değiştirme Tarihi: 04.10.2020 12:05
ABD Başkanı Donald Trump, koronavirüse yakalandığını açıklamasından sonra ilk kez kamera karşısına geçti

ABD Başkanı Donald Trump (74), kendisinin ve eşi Melania Trump’ın (50) koronavirüse yakalandığını açıklamasından sonra sosyal medya üzerinden görüntülü açıklama yayınladı.

Trump, açıklamasında, “Hastalığı biliyoruz, gençlere karşı durumunu biliyoruz. Melania, muhtemelen okuduğunuz gibi, gerçekten çok iyi idare ediyor, benden biraz daha genç, sadece birazcık” diye konuştu.

Trump, görüntülü mesajında “Buraya geldim, pek iyi hissetmiyordum, şimdi çok daha iyi hissediyorum. Beni geri almak için çok çalışıyoruz. Her şeyi geri almalıyım çünkü Amerika'yı yine harika yapmalıyız. Bu konuda çok iyi bir iş çıkardık ama hala atmamız gereken adımlar var ve bu işi bitirmem gerekiyor. Geri döneceğim, sanırım yakında döneceğim ve kampanyayı başladığı şekilde, yaptığımız şekilde ve yaptığımız rakamlarla bitirmeyi dört gözle bekliyorum” dedi.

DHA