9 Kasım 2019 Bugün hava nasıl olacak? Meteroroloji'den hava durumu uyarısı!

İstanbul, Ankara ve İzmir için hava durumu haberi... Yurt genelinde yağış beklenmezken güneşli hava Türkiye'yi etkisi altına alıyor. İstanbul'da ise bugün hava 23 derece, güneşli.

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2019 11:13
Değiştirme Tarihi: 09.11.2019 11:17
9 Kasım 2019 Bugün hava nasıl olacak? Meteroroloji'den hava durumu uyarısı!

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun genelinde yağış beklenmiyor. Yurdun kuzeybatı kesimlerinin parçalı bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin edilirken ülkemiz genelinde mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. Ülkemizdeki hava durumunda önemli bir değişiklik beklenmiyor.

Bu sabah ve gece saatlerinde Marmara, İç Ege, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile İç Anadolu'nun kuzeyinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Yurt genelinde mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

Rüzgarın ise genellikle güney ve güneydoğu, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu'da kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

İSTANBUL 23°C
Güneşli

İZMİR 17°C, 25°C
Parçalı ve az bulutlu

ANTALYA 18°C, 27°C
Az bulutlu ve açık

ANKARA 6°C, 22°C
Parçalı ve az bulutlu

ERZURUM -2°C, 16°C
Az bulutlu ve açık