Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
9. Bilişim Teknolojileri Zirvesi kayıtları başladı!

9. Bilişim Teknolojileri Zirvesi kayıtları başladı!

Merakla beklenen Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2016 için konuşmacılar belli oldu ve kayıt süreci başladı.

25.11.2016 15:05

2-3 Aralık 2016 tarihlerinde İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleştirilecek olan Bilişim Teknolojileri Zirvesi bu sene 9.kez düzenlenecektir. Bilişim sektörü meraklılarını bir araya getirerek; onları sektörün önde gelen isimleriyle buluşturan zirvede bu sene yer alacak isimlerden bazıları şu şekildedir:

Lidyana Kurucusu ve CEO’su Hakan Baş, Paraşüt Kurucusu ve CEO’su Sean Yu, Hürriyet CEO’su Çağlar Göğüs, Microsoft Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç, Ericsson Ortadoğu ve Afrika Bölgesi, Stratejik Yatırımlardan Sorumlu İş Geliştirme Müdürü Deniz Köylü.

Konuşmacıların tamamını ve programı btz.org.tr adresinde bulabilirsiniz.

Konuşmacıların yer alacağı panel ve seminerler dışında BT Alanı’nda sektörün önde gelen firmalarıyla iletişim kurma imkanına sahip olacaksınız ve zirve boyunca yapılacak interaktif uygulamalarla çok eğleneceksiniz. 

Zirveye kayıt için ise yine btz.org.tr adresini ziyaret edebilir ve online olarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nin sayfalarını takip ederek son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz;

https://www.facebook.com/BTZirvesihttps://twitter.com/BTZirvesi 

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için; info@btz.org.tr 

Yorumlar | 0
üye profil