7 çocuk, 9 torun sahibi 58 yaşındaki bakkal sahibi cinsel tacizden tutuklanarak cezaevine gönderildi

Minik S.Ç., çay almak için bakkala gitti. Kısa süre sonra ağlayarak eve döndü. Annesi, "Ne oldu, neden ağlıyorsun" diye kızına soru yöneltti. Kızın, annesine anlattıkları sonrası 7 çocuk ve 9 torun sahibi A.Ç., tutuklanarak cezaevine gönderildi. İşte tüm ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 01.12.2019 17:30
Değiştirme Tarihi: 02.12.2019 15:32
7 çocuk, 9 torun sahibi 58 yaşındaki bakkal sahibi cinsel tacizden tutuklanarak cezaevine gönderildi

Edirne'de 7 çocuk ve 9 torun sahibi olan bakkal A.Ç. (58), S.Ç. (14) adlı kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen A.Ç., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Merkez Nişancıpaşa Mahallesi'nde oturan S.Ç. isimli kız çocuğu, çay almak için A.Ç.'nin işlettiği Kıyık semtindeki bakkala gitti. S.Ç. bir süre sonra eve ağlayarak döndü. Annesinin "Neden ağlıyorsun?" sorusu üzerine S.Ç., bakkalda A.Ç.'nin cinsel tacizine uğradığını söyledi. Bunun üzerine aile, polise giderek A.Ç. hakkında şikayetçi oldu. Polis ekipleri, bakkala giderek A.Ç.'yi gözaltına aldı.

'TORUNUM GİBİ SEVDİM'

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen, 7 çocuk ve 9 torun sahibi A.Ç.'nin, buradaki ifadesinde, "Ben S.Ç.'yi taciz etmedim. Onu torunum gibi severim, torunum gibi sevdim. Suçlamaları kabul etmiyorum" dediği öğrenildi. A.Ç., çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp, cezaevine konuldu.