7 aylık hamile olan Tory Ojeda doğacak bebeğini 4 sevgilisiyle birlikte büyütecek

ABD'nin Florida eyaletinde yaşayan 20 yaşındaki Tory Ojeda, anne olmak için gün sayıyor. 7 aylık hamile olan Tory Ojeda, doğacak bebeğini, birlikte yaşadığı 4 sevgilisiyle birlikte büyütecek. 

Yayınlanma Tarihi: 10.12.2019 12:19
Değiştirme Tarihi: 10.12.2019 12:19
7 aylık hamile olan Tory Ojeda doğacak bebeğini 4 sevgilisiyle birlikte büyütecek

Mynet'te yer alana habere göre, 20 yaşındaki Tory Ojeda ABD’nin Florida eyaletinde 4 sevgilisiyle birlikte yaşıyor. Genç kadının tüm partnerleriyle arasında duygusal bir ilişki var. Şu günlerde ise Tory Ojeda ve 4 partnerinin yaşadığı evde büyük bir heyecan hakim. Çünkü kadın 7 aylık hamile. Bebeğin babasının kim olduğu ise kimsenin umrunda değil. Çünkü onlar bir aile ve bebeklerini birlikte büyütecekler. Bir kız çocuk bekleyen ailede herkes, bebeğin sorumluluğunu daha şimdiden üstlenmiş durumda. 4 baba da bebeğe hem maddi hem de manevi destek olmak için ellerinden geleni yapacaklarını söylüyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kızlarını Şubat ayında kucaklarına alacak olan ailede ise duygusal durumlar şöyle:

20 yaşındaki Tory Ojeda, 3 yıldır Travis ile birlikte. Ancak çift nişanlandıktan bir süre sonra Ojeda ortak arkadaşları olan 18 yaşındaki Marc’a aşık olmuş. Tory’nin partnerleri arasında ise kıskançlık yaşanmıyor. Tory Ojeda daha sonra ise 22 yaşındaki Ethan ve Christopher’a da aşık olmuş. Böylece birlikte yaşamaya başlamışlar.

Haber ile ilgili metin girin!.

'İLİŞKİDEKİ TEK KADIN OLMAK İSTEMİYORUM'

Ojeda bebeğin biyolojik babasının Christopher olduğunu söylüyor. Bunun yanı sıra Tory, partnelerinin birbirleriyle ya da başka kişilerle ilişkisi olmadığını da belirtiyor. Tory Ojeda; “4’ünden biri ikinci bir partner bulsaydı, sevinirdim. 4 kişi için ayrı ayrı zaman yaratmak ve herkesin bu ilişkide kendini iyi hissettiğinden emin olmak biraz zor. İlişkideki tek kadın olmak istemiyorum, ikinci bir kadın kesinlikle iyi olurdu.” diyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ojeda ayrıca tek daha fazla çocuk isteyip istemedikleri hakkında şunları söyledi; “Kesinlikle daha fazla çocuk sahibi olmak istiyoruz. Evde beş yetişkin bulunduğundan, muhtemelen birden fazla çocuğumuz olmalı.”

Haber ile ilgili metin girin!.

POLİAMORİ NEDİR?

Poliamori denilen ilişki türü de insanların birden çok eşli oldukları ilişki türüne verilen isimlerden biri. Poliamoride bireyler birden çok sevgiliye sahip olabilirler ve söz konusu ilişkiye dahil olan herkes bu durumun bilincindedir.