6 aylık hamile kadın 4 yaşındaki oğlunu soyguncudan böyle korudu!

Brezilya'da geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olayda restoranda yemek yiyen 6 aylık hamile kadın, müşterilere silah doğrultarak soygun girişiminde bulunan adamı görünce 4 yaşındaki oğlunun üzerine kapandı. Oğlunu korumaya çalışan kadının görüntüleri kameraya yansıdı. Görüntülerin yayılmasıyla kadın bir anda dünya gündemine oturdu. İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 29.01.2021 11:08
Değiştirme Tarihi: 29.01.2021 11:08

Brezilya'nın Recanto das Emas bölgesinde meydana gelen bir olaya göre Rafaela Dantas isimli 6 aylık hamile kadın lokantada yemek yerken büyük bir şokla karşılaştı. 

Yanında 4 yaşındaki oğlu da bulunan kadın, restorana gelen silahlı soyguncuları görünce bir anda oğlunun üzerine kapaklanarak onu korumaya aldı. O anlar, güvenlik kamerasına da yansıdı.

Görüntüde, 2 soyguncunun lokantaya gelerek, lokantadan ayrılmak üzere olan bir çiftin lokantayı terk etmesine izin vermediği ve ardından birinin müşterilere silah doğrulttuğu görüldü.

Bunun üzerine hamile kadın, küçük oğlunun üzerine kapanarak onu korumaya çalıştı. Bu sırada ise müşterilerden birinin diğer soyguncuya müdahale etmeye çalıştığı kameraya yansıdı. Daha sonra ise müşterilerin eşyalarını alan soyguncular olay yerinden uzaklaştı.

Olayda kimsenin yaralanmadığı ifade edildi.

Kaynak: DHA