5 yıldır baktığı eşeği su kuyusunda telef olan yaşlı adamın büyük üzüntüsü: Onu arabaya bile değişmem

Antalya'da yaşayan 74 yaşındaki İsmail Cankaya'nın 5 yıldır sahip olduğu eşek, 10 metre derinliğindeki su kuyusuna düşüp telef oldu. Eşeğinin ölmesiyle birlikte büyük üzüntü yaşadığını ifade eden Cankaya, eşeğini arabaya bile değişmeyeceğini ifade etti. Cankaya, '"5 yıldır bize yoldaşlık ediyordu. Onu arabaya bile değişmem. Arabayı her yerde bulurum ama eşeği bulamam" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2020 16:24
Değiştirme Tarihi: 19.11.2020 16:24
5 yıldır baktığı eşeği su kuyusunda telef olan yaşlı adamın büyük üzüntüsü: Onu arabaya bile değişmem

Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Gebiz Mahallesi, Osmanlar mevkinde hayvancılıkla uğraşan 74 yaşındaki İsmail Cankaya'nın 5 yıldır bakıp beslediği eşeği Karaburun ortadan kayboldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Eşi Ayşe Cankaya ile kayıp eşeği arayan yaşlı adam, evlerinin 100 metre ilerisidenki 10 metrelik su kuyusunda eşeğinin telef olduğunu gördü. Muhtarı arayan Cankaya'nın eşeği çıkarmak için itfaiye ekipleri geldi ve kepçe yardımıyla eşek kuyudan çıkarılıp gömüldü.

Haber ile ilgili metin girin!.

DHA'ya konuşan İsmail Cankaya, 'Eşeğim suyun içinde boğularak ölmüştü. 5 yıldır bize yoldaşlık ediyordu. Onu arabaya bile değişmem. Arabayı her yerde bulurum ama eşeği bulamam" dedi.
 

Etiketler: eşek