42 gündür kayıp olan 2 çocuk annesi Arzu Aygün'den kahreden haber!

Arzu Aygün'den son dakika acı haber geldi. Samsun'un Atakum ilçesinde kaybolan ve kendisinden 42 gün boyunca haber alınamayan 35 yaşındaki Arzu Aygün, çuval içinde naylona sarılmış ve çürümüş halde ormanlık alanda bulundu. Cinayeti, Arzu Aygün'ün gözaltına alınan erkek arkadaşı M.C. itiraf etti. Uzun süredir kendisinden haber alınamayan Arzu Aygün, Müge Anlı'nın programında da bir süredir her yerde aranıyordu. İşte Arzu Aygün olayıyla ilgili yaşanan son dakika gelişmesinin ayrıntıları...

Yayınlanma Tarihi: 28.01.2021 09:17
Değiştirme Tarihi: 28.01.2021 09:17
42 gündür kayıp olan 2 çocuk annesi Arzu Aygün'den kahreden haber!

Samsun'un Atakum ilçesinde 42 gün önce kaybolan 2 çocuk annesi Arzu Aygün'den o günden sonra haber alınamıyordu. Eve geri dönmeyen Arzu Aygün'ün yakınları da soluğu Denizevleri Poliz Merkezi'nde alarak, Arzu Aygün için kayıp ihbarı yaptı. 

Ekipler, bu ihbar üzerine harekete geçerek Arzu Aygün'ü bulmak için her yerde çalışma başlattı. 

 

Polis ekipleri, Aygün ile bir süre birlikteliği bulunduğu öne sürülen M.C. de dahil, 5 kişinin ifadesine başvurdu. M.C.'nin ifadesinde, 'En son Atakum'da görüştük sonra bir daha görmedim. Telefonunu ve bir flash bellek verip yanımdan ayrıldı' dediği öğrenildi.

İfadesi alınan M.C., serbest kaldıktan sonra savcılığa giderek Arzu Aygün'ü vurarak öldürdüğünü itiraf etti ve cesedi de nereye gömdüğünü söyledi. 

Bunun üzerine harekete geçen ekipler, Arzu Aygün'ün cansız bedenine Kozluk Mahallesi'nde ulaştı. M.C. gözaltına alınırken, Arzu Aygün'ün cenazesi, yapılan incelemenin ardından otopsisi için Eğitim Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Arzu Aygün'ün yakınları, kayıp kadını bulunması için bir süredir Müge Anlı'nın programına çıkıp yardım talep etmişti.